Přejít na obsah

memuzu se pripojit na mujkarneval


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Nevím jak je to u jiných operátorů ale u VF se mi při volání na 844...neodečítá cena z paušálu ale účtuje se zvlášť a je to pro mě dražší než volat na klasickou pevnou linku kdekoliv v republice

U T-Mobile je tomu zrovna tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Zkus to jeste z jinyho PC, ale asi to taky nepomuze.

 

To už jsem zkoušel,na dalších třech pc a nic,pořád stejný.Objeví se pouze možnost odhlásit. Dokonce jsem to zkoušel i na pc který bylo připojený pomocí VF a ne Karnevalu.Vím,že je to asi blbost ale nic jinýho mě nenapadá zvlášť když mi technici řekly,že mám resetovaný účet a přihlášení funguje bez problémů.... :cry: asi tam budu muset zavolat znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Kdo vi co tam resetovali. :roll:

 

 

No ten technik mě ujistil že to zkoušel a přihlášení normálně funguje...teda aspoň jemu.Jenže pak nechápu proč to nejde mě a to nikde :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník halali

Měl bych dotaz,chtěl jsem si změnit heslo,hlásilo to že je heslo změněno,ale když jsem se chtěl pak přihlásit,tak to na to nový heslo nereagovalo,ale to starý tam jde pořád,musím nějakej čas počkat nebo jsem něco udělal špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník halali

Jo už je to v pohodě,jen nevím,kde mám změnit i přihlašovací jméno,nebo to nejde?

Když už se vyptávám,tak můžete mi někdo poradit,když vypnu PC,jestli mám modem vypínat do pozice standby nebo má jet pořád? Vím jen že se nemá vytahovat ze zásuvky.Technik mi tu od něho nenechal žádnej manuál,je to Motorola SB 5100E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...