Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Nemam zaskrtnute zapamataj si ma,ale po kliknuti na prihlasit mi to drzi v pamati prihlasovacie meno,heslo a nemusim vypisovat,takze pohodicka.Ale tiez by som radsej prijal ako to ma HBO GO,ked po kliknuti ihned nabehne.W10/64

 

Snimkaobrazovky66u33h.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djpatrick

Kde jsou všechny programy? Pustil jsem si nyní po dlouhé době přes notebook Horizon TV a nemám tam ČT1, ČT4Sport, Nova, Barrandov, CS Film atd. Jelikož mám Horizon TV (my pride) v balíčku již zaplaceno, tak mě to nyní překvapilo. Co se zase kde stalo nebo co jsem kde neaktualizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Kde jsou všechny programy? Pustil jsem si nyní po dlouhé době přes notebook Horizon TV a nemám tam ČT1, ČT4Sport, Nova, Barrandov, CS Film atd. Jelikož mám Horizon TV (my pride) v balíčku již zaplaceno, tak mě to nyní překvapilo. Co se zase kde stalo nebo co jsem kde neaktualizoval.

Všechny vyjmenované tam jsou, jen různě rozházené:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Firestone

Zdravíčko, kvalita přes webový prohlížeč asi nastavovat nejde? Případně (ne)potlačení spořiče obrazovky je taky celkem opruz :) Předpokládám, že se sledovat jinak na PC, než přes web to nepůjde (že by měli nějaký third-party soft např.)? Jinak bezva služba, jsem za ni rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam Horizon Go i Media box nekolik mesicu. Az ted jsem zjistil, ze mi na tabletu/as i v PC/ v aplikaci Horizon Go funguji vsechny kanaly HBO, aniz bych mel HBO balicek je to normalni, nebo jen promo akce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj s Horizon Go na androidu mám problém, na mobilním připojení 3g aplikace funguje bez problémů ale když zapnu WiFi napíše mi to hlášku video nyní nelze přehrát (-2030) nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...