Přejít na obsah

Rychlost uploadu


Návštěvník dj.kure

Štve Vás tak nízký UPLOAD ?  

45 hlasů

  1. 1. Štve Vás tak nízký UPLOAD ?

    • Jo, kdyby to nechali stejný jako DOWNLOAD, tak bych se nezlobil(a)
      15
    • Mno občas by se hodil vyšší, tak aspoň 1/2 rychlosti DOWNLOADu
      28
    • UPLOAD moc často nevyužívám, takže je mi to celkem jedno
      4

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

já bych teda řek, že tohle téma zůstane aktuální do doby, než vodafone upgraduje na plnohodnotnej ed 3.1 a rychlosti pro stahování a odesílání budou konečně stejný 😄 můžeme jenom tipovat, kdy k tomu dojde, já odhaduju tak 2023

taky je ale možný, že vodafone bude chtít postupně upgradovat na GPON / XGS-PON / NG-PON2, což by bylo hlavně do budoucna výhodnější

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Rychlost uploadu

Kromě nejvyššího tarifu Internet 500 (který není ani dostupný na celé síti) si může klient booster objednat. Stojí vždy 100Kč. Pro Internet 50 si můžete přikoupit 7Mbps uploadu, k tarifům Internet 150 a Internet 300 si můžete přikoupit 10Mbps uploadu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ceníku to je. Chcete navýšit u tarifu 150/10 upload o 10Mbps na 20Mbps? Přejděte na tarif 300/20 a budete platit o 100kč více.
Zapomněl jsem to dát do uvozovek a také nesedí ta cena při přechodu z 300 na 500 + jak jsem psal, ne všude je přechod na Internet 500 možný.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej upload booster neexistuje, protože internet s rychlejším uploadem stojí jenom o stovku víc, což platí pro přechod z 50/3 na 150/10 a ze 150/10 na 300/20, ale výsledek je stejnej jako s tim teoretickym upload boosterem - dvojnásobná nebo trojnásobná rychlost odesílání za příplatek 100 czk, jenom je tam ještě navíc jako bonus i rychlejší stahování

každopádně tohle drobný navyšování o pár Mb/s nic neřeší, na přijatelnej upload to prostě chce novější technologie 🙄 nezbejvá než doufat, že do toho vodafone začne lejt miliardy správnym směrem podobně jako třeba t-mobile https://connect.zive.cz/clanky/t-mobile-rychly-gigabitovy-internet-pomoci-optiky-chceme-dostat-do-domacnosti-po-celem-cesku/sc-320-a-191323/default.aspx

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...