Přejít na obsah

Komplet vs Supreme


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Patri.k
Před hodinou, CableG napsal:

Tak jsem tedy 28.9. zažádal o změnu tarifu - UPC zareagovalo hned následující den (velké překvapení) a já potvrdil souhlas s věrnostním obdobím. No a od té doby je ticho - což je tedy ještě větší překvapení 🙂 No snad ten brigádník, co tyhle věci o víkendu řeší, bude mít směnu i následující víkend 🙂

Posledně když jsem službu upravoval, tak mi to aktivovali až podle zúčtovacího období. Navíc trvali na tom, že u telefonu musí být majitel přípojky. Dřív změnu služeb udělali během pár minut, klidně i po FB a neřešili ani moc, kdo o změnu žádá. Boužel se to v poslední době dost zpřísnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Mám FULL HD televizi s DVB-C,T1,T2. 33HD programů místo 4HD by se mi líbilo, ale nevím jak teď funguje retenční oddělení, jestli se dají nabídky upravit. Např. Stačí mi jen modem, nechci další zařízení. Je ještě kontaktní formulář? Nebo jen objednám např ten INT150 a pak teprve dohodnu co chci změnit.
Moje UPC je od včera nepřístupné, něco tam upravují.

mám-INT-100-TV START = 430kČ
chci-INT-100-TV Klasik+ = 430kČ-480kč

Možnosti: Zadal jsem svou adresu a dostal tyto nabídky:
INT-150-TV Klasik+ = 479kČ (-70KČ ZA MEDIABOX, JESTLI SE To DÁ)
INT-500-TV Klasik+ = 479kČ (využiju jen int50, levné, v tom bude háček)
INT-50-TV Klasik+ = 529kČ (drahé, když porovnám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon
před 59 minutami , Standa napsal:

Pro sledování TV nabidky Klasik je potřeba STB nebo CA modul, všechny HD programy mimo ČT jsou kódovány
 

To nejde v DVB-C odkodovat? Všech 140 programů tam vidím. No představoval jsem si to moc jednoduše. Zůstanu tedy u své staré nabídky, která mi končí 20.12.2018.

Pak koupím Anténu a budu sledovat HD na DVB-T2. Internet seženu místní za 250 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami , Athlon napsal:

Možnosti: Zadal jsem svou adresu a dostal tyto nabídky:
INT-150-TV Klasik+ = 479kČ (-70KČ ZA MEDIABOX, JESTLI SE To DÁ)

Dá, když si koupíš vlastní setobox, nebo CA modul,nebo i modem a půjdeš ještě o 50-70 Kč níž. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Komplet vs Supreme
Návštěvník Athlon

Mám UPC modem Technicolor TC7200

Ale nepočítal jsem s tím, že televizní programy v HD bez STB jdou jen programy ČT.

Ale je dobré se to tu dozvědět, abych jim zbytečně nepsal. Ten modem je asi na TV SMART, tu nemám.

Chtěl jsem programy v HD, bez zpětného zhlédnutí a dalších doprovodných funkcí.

 

Stačil by mi i Internet 50+klasik, ale to je drahé 579Kč. Počítač podporuje rychlost internetu max. 100.

Nechám si současnou nabídku a v prosinci se rozhodnu jak dál, třeba to prodloužím o další rok.

Měl jsem smlouvu na 2 roky a teď mi dobíhá roční prodloužení.

 

Nebo bych mohl jít s cenou dolu:

mám:100+tv start -430kč

50+tv start -229kč

150+tv start -329kč

Měsíčně, je to doufám na celý rok ty ceny, nebylo tam jako u některých od 7. měsíce plná cena. To je jen u těch červeně označených supervýhodná nabídka.

Aktivace 99kč (329+99=428-to je první měsíc jako mám teď a pak už sleva).

Upraveno uživatelem Athlon
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Aktivace 99kč (329+99=428-to je první měsíc jako mám teď a pak už sleva).

Mám čekat na konec smlovy 20.12.2018? Nebo stačí obědnat teď, zaplatím poplatek za snížení nabidky a nec se krátit nebude?

Tím myslím když byla ta smlouva na 2 roky a já bych jí předčasně změnil, tak bych doplácel tu čásku do plné ceny. Ale teď už mám roční prodlouženení, které snad mohu změnit dřív bez sankcí. Tedy až na ten poplatek za snížení ze 100 na 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...