Přejít na obsah

HBO GO zlevňuje


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Patri.k

Mně se to děje na všech 3 různých televizí, dokonce se to odhlašuje i přímo na jejich oficiální stránce, kterou navštěvuju přes chrome na pc. Tak nevím pro jaký prohlížeč je to tedy optimalizované. Naštěstí se mi to neděje zas tak často. Dlouho jim třeba vůbec nešel chromecast, aktivace televize přes mobil a skákalo to různé chyby při přehrávání. Naštěstí to všechno už opravili. Ale i tak by člověk čekal trošku profesionálnější přístup od tak velké firmy. Technická podpora u HBO jako by nebyla, většinou ani neodpoví, když už odpoví tak používají nejrůznější obecné formulace nebo mi příjde, že si odpovědi rovnou vymýšlí. Jak kdyby na to odpovídal nějaký brigádní, který nemá o ničem ani šajnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ambroz Mám to úplně stejně, na PS4, cca 1x za týden až dva znovu a znovu musím aktivovat. Kdysi jsem psala i na podporu HBO, zeptali se mě na přístupové jméno a že s tím něco udělají, ale nic se nezměnilo... Nechci si nijak stěžovat, asi přežiju, když jednou za týden nebo dva budu reaktivovat, ale je to trochu "pruda" a asi by to taková společnost měla mít lépe technologicky podchycené... 😉 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxe21

Neuvažuje se o aplikaci HBO Go na setoboxech, videotéka je za tu cenu hodně slabá oproti HBO Go.  Raději bych ocenil novou aplikaci nebo aspoň balíček HBO Go, aspoň bych to měl vše v jedné faktuře než platit každému poskytovateli zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 4 hodinami , Marek-26 napsal:

Nic, špatný interní prohlížeč.

Aha... a to je jako vsechno, co k tomu kdo rekne?!

Takze misto toho, aby se prizpusobil vyrobce software (protoze je to MNOHEM jednodussi), tak ceka nejaky zazrak od uzivatelu/vyrobcu hardware?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, s HBO GO přes UPC jsou jen problémy, aplikace se pravidelně týden co týden odhlašuje.

Napřímo tento problém přitom není. Až mi skončí 12měsíční úvazek, ponechám si jen internet a HBO si zaplatím přímo u nich.

Ono klasické vysílání je v roce 2018 skoro k ničemu a je zbytečné za ně platit, streaming ve formě HBO GO (a Netflix), oboje placené přímo těmto společnostem, nabídne vše co člověk potřebuje. Ani se nepamatuji, že bych někdy jen tak pustil televizi a díval se na ni, nebo čekal na přesný čas vysílání nějakého programu. To je pasé 🙂

A o společnou fakturu fakt nejde, Netflix se platí kartou, zbytek přes inkaso, člověk se o nic nestará.

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Podle mě tento problém je u všech operátorů i při objednávce HBO GO napřímo. Nemá to vůbec žádnou souvislost s UPC. Jinak souhlasím s tím, že HBO kolikrát strčí do kapsy celou kabelovku se 130 programy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
8 hours ago, Vulva said:

Ani se nepamatuji, že bych někdy jen tak pustil televizi a díval se na ni, nebo čekal na přesný čas vysílání nějakého programu.

Vidis, a ja zase vyhradne presne tohle delam.
Oprcavani se nekde v (hloupe navrzenem) GUI nejake streamovaci sluzby nemam zapotrebi, kdyz mam moznost ovladat TV jako normalni clovek normalnim dalkacem. A kdyz mam k dispozici timeshift, popr. nahravani na HDD, tak neni co resit. Nehlede na fakt, ze na moji starou dobrou plasmu z roku 2011, ktera svym obrazem strci hrave do kapsy ty LED kramy, co maji doma ostatni (a kde obliceje lidi vypadaji jako voskovy figuriny), tyhlety hypermoderni streamovaci firmy casto serou a patricne widgety prestaly fungovat uz pred casem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás vlastně nikdo klasické televizní vysílání nesleduje. Na české stanice se nemá smysl koukat asi vůbec nikdy, snad kromě Primy a Simpsonů, ale to běží i zdarma, a sledovat Ordinaci či TV Nova / Barrandov zprávy? To tak 🙂 No a pokud je něco zajímavého na HBO, zase je to o tom, že nechceme čekat na přesný čas kdy to "jde v TV", takže pouštíme dle našich preferencí HBO GO. A protože není problém s angličtinou, tak si platíme Netflix. 90% času co běží TV je to Netflix.

To co sledujeme, filmy a seriály, i v původním znění, najdeme na streamingu. Na hudbu je místo MTV či Óčka lepší pustit Youtube. A myslím, že toto použití bude častější a častější... Kabel a 130+ kanálů přestává hodně lidem dávat smysl.

Ale někdo to má jinak, třeba sportovní přenosy v reálném čase, tam ano.

před 7 minutami , Evzen napsal:

Oprcavani se nekde v (hloupe navrzenem) GUI nejake streamovaci sluzby nemam zapotrebi, kdyz mam moznost ovladat TV jako normalni clovek normalnim dalkacem.

To není opravdu myšleno pejorativně, ale streaming asi "není pro starý" 🙂 Ono najít něco na HBO GO či Netflixu zabere cca 3 sekundy, pohodlně ovladačem, či připojenou klávesnicí k televizi 😉 Rozhodně je to rychlejší, než sledovat program a čekat a čekat..

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...