Přejít na obsah

HBO GO zlevňuje


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

  • Slamb změnil název na HBO GO zlevňuje
Návštěvník Patri.k

Tak to bych nečekal, docela velké překvapení pro mě od HBO. Ta cena je fakt super. Dokonce mi příjde, že za tu cenu se to vyplatí víceméně i jako mainstreamová služba a nejen pro televizní nadšence. Jsem zvědavý jak na to zareaguje UPC. Ale obávám se, že nijak. Protože prostě je jasné, že operátoři nějakou marži si brát musí. HBO zasadilo docela podpásovku pro své operátory, očividně se HBO už nechce dělit o zisky s operátory a chce přimět lidi, aby si službu objednávali napřímo. Uvidíme jak na to zareaguje UPC, pokud dlouhodobě nijak, zkusím si říct o slevu, případně si snížím nabídku na komfort a objednám službu napřímo.

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Kdyby lidstvo nebylo idiotske a hromadne nekonzumovalo obsah na miniaturnich zarizenich (na co potom 4K, kdyz si to kazdej blbec pousti na tabletu nebo telefonu?!?!), tak by TV operatori nemeli potrebu tlacit mobilni platformy, ale delali by to, co maji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Zdravím všechny.

O změně ceny neuvažujeme. Máme s HBO určitou smlouvu a do toho, co se děje kolem nijak nezasahujeme. 

Pojďme se na to podívat ze širšího pohledu, pokud využíváte balíček HBO, pak máte v ceně 199 Kč jak kompletní videotéku HBO GO, tak také HD programy HBO HD, 2 a 3. Na všech programech je také dostupné zpětné zhlédnutí. V případě využívání HBO GO k internetu máte vše na jedné faktuře a je dostupná ze strany UPC podpora, pokud vám něco nefunguje. Pokud se rozhodneme cenu upravit, určitě vám o tom dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

To sice není, ale máme možnosti přímo od HBO, jak aplikaci spravovat. Neříkám, že zrovna Vám k něčemu je, psal jsem to obecně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...