Přejít na obsah

Nastavení veřejné adresy pevné nerozumím?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník pinguin

a dal ti papir na kterem mas pristupy do mailu...

 

Jinak na SPA 2102-EU nepotrebujes nic registrovat. Pokud nevyzadujes pevnou IP, za kterou se plati a musis si ji priobjednat.

 

Propojis wan port SPA 2102-EU z modemem. Do Lan portu pripojis PC. Pak zrestartujes nejdrive Modem, pockas 10 minut pak SPA 2102-EU a pak pro jistotu PC. Na pc mas normalne nastaveny ziskavani adresy z DHCP.

Dostanes pridelenou ip neco jako 192.168.x.x a vse by ti melo frcet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si také přispět s troškou do mlýna:

Tedy přihlásíš se na

1) https://muj.karneval.cz/home/ - přijmeš certifikační autoritu Karneval media,

2) zadáš tvé uživatelské jméno, jedná se o číslo z papíru, který si musela obdržet od Karnevalu, já ho mám nazvané jako Účet: 0000000000 a Heslo: , které mám na tom papíře pod tím číslem, takto se dostaneš na statistiku stažených dat a k mejlovkám, kterých má dle služby různý počet, ale máme je všichni,

3) zde klikneš na Internet > Nastavení TCP/IP > změnit a u MAC adresy změníš asi z MAC: 00:00:00:00:00:00 na MAC tvé síťové karty ve stejné podobě jako tam je,

4) vypojíš Karnevalův modem z el. sítě, asi tak na 10 minut, vypneš PC, zapojíš po 10 minutách Karnevalův modem do el. sítě a pustíš PC,

 

Mělo by to fungovat. S těmi časy si nejsem moc jistý, ale je fakt, že ten návod z těch stránek s účtem zmizel, je možné, že to půjde až třeba po 30 minutách, k tomu by poté měl stačit restart PC.

 

Zjištění MAC adresy tvé síťovky: Start>Spustit> vložit CMD a poté napsat v okně příkazového řádku ipconfig /all

Tvá MAC je zde vedena jako Fyzická adresa.

Hodně štěstí! :salut:

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pinguine: chytrého kamaráda? :lol:

 

 

Jinak na těch stránkách karnevalu, kam jsem se dostala i do nastavení - tam je prázdno - rozhodně já tam tedy možnost ke změně nemám .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...