Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Jaké sporty vám (kromě O2 a Digi stanic, které jsou ztrátové a které jinde logicky nebudou) v UPC chybí? Mě maximálně napadá Extreme Sports Channel v HD, Fuel TV HD, Motorsport TV HD a Fight Channel World HD - vše však v angličtině, což je možná i důvod proč chybí.

 

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
před 2 hodinami , Jack_6428 napsal:

Jaké sporty vám (kromě O2 a Digi stanic, které jsou ztrátové a které jinde logicky nebudou) v UPC chybí? Mě maximálně napadá Extreme Sports Channel v HD, Fuel TV HD, Motorsport TV HD a Fight Channel World HD - vše však v angličtině, což je možná i důvod proč chybí.

 

Jenže je zde problém, že ty podle Vás "ztrátové" stanice nabízejí špičkové světové fotbalové ligy které jsou dostupné pouze tam viz. Liga mistrů na O2 či Premier League na DIGI. Ale když se chce, na netu se vždy něco najde 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dostal jsem odpovědi na dané televizní stanice, takže :) 

 Power TV HD a také Adventure HD (také od polské skupiny MWE) - vysílání sledujeme, zatím je v hodně velkých začátcích, žádné české klipy ani zásadní vstupy, ale je srpen, prázdninový čas, tak to bereme s rezervou. Uvidíme časem. 

Československo HD, ano, na podzim.

Travel XP, ne, obdobný Travel Channel HD propagujeme a sledovanost není nikterak ohromující..

Epic Drama, ne, nepřesvědčil nás, raději Československo HD..

E! Entertainment, ne, sledovanost těchto formátů je možná dobrá po zprávách na Primě (VIP apod) nebo na Fashion TV, ale Éčko nepřináší žádný český obsah..

UP TV Network, ne, raději investovat do aplikace a-la Redbull apod.            

@sikorajiri25@gmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sikorajiri25@gmail.com
40 minutes ago, David - UPC napsal:

           Tak to mám velkou radost, nejvíce z Československa....myslím , že to je kvalitní stanice. No, Power tv: to je taky rozum, začínat vysílat v srpnu, kdy je "mrtvo" a jedničce chalupáři a na nově hospoda 😀 

Epic drama: no, asi nevadí....

E!: na to jsem se sice neptal, ale někdo to zahrnul do diskuse,....někde na webu jsem četl anotaci u jedné jiné kabelovky: "nejčerstvější zprávy ze světa celebrit, pravdivé příběhy z Hollywoodu, živé přenosy z červeného koberce během udílení cen Oskar, Emmy nebo Grammy, jazyk: anglicky,  zhruba 65 % česky" - no, tak to asi taky nebude ono....

a UP Network: za sebe se přiznám, tato stanice by mě nezaujala, ale věřím, že příznivce má 

@sikorajiri25@gmail.com

 

Upraveno uživatelem sikorajiri25@gmail.com
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

IPTV platforma Kuki začala testovat vesmírný kanál NASA v Ultra HD (4K) rozlišení.

Protože jsem odkojen testovacím vysíláním DTV Karnevalu v roce 2005, uvítal bych něco podobného i v kabelové síti UPC. Mám jakési minimální technické znalosti, takže si samozřejmě uvědomuju všechna proti.... Ale bylo by to hezké, když už NASA, tak proč ne rovnou v UHD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš uvítal ten O2 TV sportovní balíček - když už se teď dá objednat samostatně, tak mi přijde škoda, že ho neuvolní i pro ostatní operátory. Radši bych si zaplatil třeba 250 Kč měsíčně, ale měl ho normálně v seznamu s ostatními kanály přes CA modul, než platit 200 Kč ale muset si kvůli tomu kupovat samostatný STB a vždycky muset přepínat mezi klasickou TV a tím jejich set top boxem.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...