Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, vpa napsal:

Ó. Jo, bývaly doby, kdy 20 Mb byl u UPC takovej skoro hoší standard. Kvalita při porovnání s ostatními poskytovateli byla prostě nesrovnatelná. Jednou jsem naměřil dokonce 38Mb, dávali zrovna referenční akvárium od Samsungu.

Jedíný program v HD, u něhož se BR přibližoval 20 Mbps byla englická verze NGC HD. měla však VBR a průměrný BR byl cca 11 Mbps.

Takže nevím, kde se vzaly tyto informac (agentura JPP ...)

 

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mě taky VPA těmi čísly poněkud překvapil. Pokud vím, DVB začal testovat Karneval v roce 2004 jako jediný operátor (já počátkem 2005). To byl ostatně jeden z důvodů, proč byl pohlcen UPC. Na počátku 2005 byl asi jediný multiplex hodný toho jména (DVB) balíček tuším asi tří německých stanic, snad ARD, 3SAT, ZDF, později, už v éře UPC byl zrušen. Jejich datový tok i kvalita byly daleko nejvyšší, srovnatelné se stanicí HBO. Zbývající 2-3 muxy byly jen převody stávající analogové nabídky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si vzpomenout na název programu, byl zrušen.

Nevíte, jak je to s HBBTV na Seznam TV HD? V pozemním multiplexu funguje, v UPC nikoliv. Je k tomu nějaké vyjádření, proč ho UPC nemá/nedostává?

Tak už jsem ho našel, byl to Voom HD.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ke stanici Seznam.cz HD bohužel zatím HbbTV nedostáváme. Mají nějaké testovací vysílání, kde "něco" odlaďuji. Je přislíbeno, že by se mělo HbbTV co nejdříve objevit i u nás

48 minutes ago, Retiree napsal:

Mě taky VPA těmi čísly poněkud překvapil. Pokud vím, DVB začal testovat Karneval v roce 2004 jako jediný operátor (já počátkem 2005). To byl ostatně jeden z důvodů, proč byl pohlcen UPC. Na počátku 2005 byl asi jediný multiplex hodný toho jména (DVB) balíček tuším asi tří německých stanic, snad ARD, 3SAT, ZDF, později, už v éře UPC byl zrušen. Jejich datový tok i kvalita byly daleko nejvyšší, srovnatelné se stanicí HBO. Zbývající 2-3 muxy byly jen převody stávající analogové nabídky

mux ve kterém jsou ARD, ZDF a 3SAT je stále. Dokonce je přijímán ze stejného zdroje

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Netvrdím že není, ale... Nevzpomínám si, zda byl mnou zmiňovaný mux zrušen, ani na konkrétní stanice, které obsahoval. Mám poct, že mux byl skutečně zcela zrušen a balíček německých stanic sice po nějaké době zaveden znovu, ale s drasticky horší a se současnou kvalitou německých stanic nesrovnatelnou kvalitou. Možná mě nějaký pamětník Karnevalu doplní (?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sergej
před 15 hodinami, Fuchs Tomáš napsal:

V týchto dňoch pridal slovenský Orange do svojho rasteru program TV Raj HD. My v UPC Slovensko už máme niekoľko mesiacov TV Raj s monoskopom a funkčným EPG v SD kvalite - pre tento obsah to určite stačí. Neviem si však predstaviť, že aj Orange bude teraz prenášat len farebné pruhy v HD kvalite! ☺

Ono je to celé divné s tým monoskopom. V Žiline totižto TV RAJ HD je na pozícii regionálky od začiatku vysielania, dokonca od promo slučky. Čiže cca rok. Nemá EPG, ale normálne funguje, žiadny monoskop.

Upraveno uživatelem sergej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukáš Polák
V 6. 2. 2018 at 17:55, Libor napsal:

Zdravim . Mňa zaujíma či sa nechystá alebo nerokuje o zaradení staníc :

TravelXP HD

Travelxp jedině v originále. Úroveň lokalizace je poměrně tragická, viz můj článek: http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/video-poslechnete-si-ukazku-ceske-lokalizace-stanice-travelxp--1784830

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukáš Polák napsal:

Travelxp jedině v originále. Úroveň lokalizace je poměrně tragická, viz můj článek: http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/video-poslechnete-si-ukazku-ceske-lokalizace-stanice-travelxp--1784830

Pozrel som to video a áno nie je to až tak super ten ženský hlas , ale dá sa samozrejme naň zvyknúť . Ďakujem za odpoveď . Možno v budúcnosti ho UPC pridá .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...