Přejít na obsah

Testujte s námi HD Mediabox a jeho funkce


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Máte od UPC televizi, HD Mediabox a chcete testovat novinky mezi prvními? Hledáme právě Vás! 
Zapojte se do testování vylepšených funkcí set-top boxu, posílejte nám své poznatky, tipy a chyby.
Přihlaste se do testování na http://bit.ly/testuj-HD-Mediabox do 6.5.2018 a pokud vás vybereme, budete osloveni emailem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxe21

Nové funkce? A co HD PVR Box, který je jako prémiové zařízení a stále není dotažen, ten nebude obsahovat nové funkce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

Také zdravím.

Co současní testeři, tedy ti, které to ještě nepřestalo bavit. Mají se znovu přihlásit ???

Pěkný den.

Andy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@andy Zdravím, minulý týden jsme posílali na současné testery emailovou komunikaci, zda-li mají stále zájem o další testování. Pošlete mi do zprávy Váš email, podívám se, zda-li i na Vás šla komunikace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxe21

Spíš nechápu, že není doladěn HD PVR Box není možnost seřazení oblíbených, v EPG je přehled všech kanálu i když mám přidané v oblíbených atd. Video na vyžádání neobsahuje všechny kanály. Je to hodně omezené, přešel jsem na tento box za který platím vyšší poplatek a aktualizace naposledy v minulém roce, což je opravdu škoda. Chápu, že asi HD Box má více lidí, proto cilite testování na tuto skupinu ale spíš uvažuji, že vyměním setobox zpět. Nebo plánuje se nějaká změna, aktualizace nebo již HD PVR box je ve finální verzi a další úpravy prostě jejich software nedá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče řazení kanálů, to tam není od začátku a světe div se, většině lidí to nevadí. Jak se tu psalo několikrát, CZ trh je malý na to, aby si na korporátní úrovni diktoval, co chce za funkce.

To, že všechny kanály nemají zpětné shlédnutí není chyba toho boxu, ale prostě fakt napříč všemi platformami. Přehled kanálů, dostupných v HZN GO a jaké mají zpětné shlédnutí naleznete zde: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf

Vyšší poplatek je dán přítomností modemu a HDD pro záznam.

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U "cihličky" má to řazení logiku. Je to pěkně v ucelených blocích. Tedy až na ČT-sport. To je asi něčí pomsta. Neb tento kanál je mimo blok sportovních pořadů. Ještě si držím historický Kaon B3000, a tam je to osobní řazení kanálů doslova nutnost. Takový mišmaš se opravdu nikde nevidí. A to pomíjím fakt, že HD kanály jsou až vzadu.

Na slovní spojení "malý trh" jsem už alergický. Malý trh mají také v Holandsku, v Dánsku, v Lucembursku, ve Švýcarsku, .... i to Rakousko nijak extra od "malých trhů" také nevybočuje. Mě se ve spojení "malý trh" vždy vybaví ty výhovorky východoevropských výrobců potravin. Jsme specifický trh a máme jiné chutě, než lidé na západ od nás a vyžadujeme sračky, nikoli kvalitu.

Ohledně toho historického Kaonu jsme ještě asi nebyli "malým trhem".

No tak to je taková moje malá úvaha k tomu ....

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Marek-26 napsal:

Co se týče řazení kanálů, to tam není od začátku a světe div se, většině lidí to nevadí.

 

Moc tomu nevěřím, spíš si myslím, že se s tím většina lidí prostě smířila, protože asi nečekají, že by se to změnilo.

Mně to vadí hodně a je to jediný důvod, proč bych si STB nevzal a mám pořád jen CA modul. Nemožnost řazení kanálů podle sebe je něco, co nikdy v životě nepochopím, zvlášť když u jiných operátorů to problém není. Ale tohle je jediná věc, která mě u UPC mrzí. Jak nabídka programů, tak internet je podle mě bezkonkurenčně nejlepší v ČR a UPC přímo miluju. Ale možnost poskládat a očíslovat si kanály podle sebe je pro mě prostě zásadní, nechci mít třeba hudební kanály až ve druhé stovce, když je sleduju nejvíc.

Osobně bych si tipl (ale to fakt jen tipuju), že UPC to umožnit nechce třeba kvůli tomu, že jí některé společnosti platí za lepší pozici - viz třeba ten přesun AMC nebo Filmboxu.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...