Přejít na obsah

Nedostatky Handanu, taky Vás štve?


Návštěvník Weiny

Doporučené příspěvky

Návštěvník Moki
nicméně přes všechny ty děsný problémy jsem za digital rád... jenže mi jde o princip a tak trávím už měsíc hádkama :?

 

Stejně jsem na tom i já. Poslední odpověď od UPC na mou stížnost ohledně zamrzání byla tato:

"Občasné zamrznutí STB je bohužel vlastnost, kterou nelze odstranit. Je to způsobeno tím, že se v tomto přístroji programy musí dekodovat a když zvolíte jiný kanál rychleji, než se rozkódoval ten předchozí, tak dojde k zahlcení STB a musí buďto počkat a nebo STB odpojit na chvilku od elektřiny."

 

PS: možná by stálo zato, založit nové téma: Otázky a odpovědi UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goofy75

Hm, tak takovou odpověď jsem nedostal...a že jich už mám od nich dost...Dnes volal technik, a prej, že je to možná úrovní signálu, tak nevím, před měsícem mi jinej technik řek, že to tím bejt nemůže... prostě kocourkov hadr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moki

Jo, něco tady smrdí a řádně. Že by UPC?

 

Nedávno mi odpověděli, že úroveň signálu musí být >60%.

Když jsem si o týden později ztěžoval, že mám pouze 48 až 50, tak odpověděli "Vámi zadané parametry jsou naprosto v pořádku a u digitální televize zpravidla nedosahují vyšších hodnot. Pro úroveň signálu je hodnota v pořádku, pokud se nedostane pod 45%."

 

Prostě odpovídají podle toho jak se jim to hodí - jak píše Goofy75 - kocourkov hadr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že od 60% a míň začíná STB dělat chyby. Jestliže tvrdí že 48-50% je v pořádku ta pěkně kecají. Před vánocemi mi klesla úroveň u HBO a ostatních programů v muxu na 170MHz na úroveň 60% a nedalo se na to dívat. Týden před tím jsem měl doma jejich technika (když mě omylem na tři dny odpojily - to nechápu) a bylo všechno v pořádku. Experimentováním se zesilovačem jsem zjistil, že zamrzávání obrazu přestávalo již od úrovně signálu >62% (teď jsem to nechal na cca 70%). Nevím proč mají někde tak slabý signál, když kolega o kus dál má se stejným fw. více než 80%.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...