Přejít na obsah

Nedostatky Handanu, taky Vás štve?


Návštěvník Weiny

Doporučené příspěvky

Po týdenních zkušenostech s STB Handan musím potvrdit již uváděné nedostatky. Relativně časté zatuhnutí, přeskakování programů a pod. Přijímám již několik let dig. satelit s přístrojem Kaon, ale něco podobného jsem tam snad nikdy neviděl. Nevím jestli se dají oba způsoby příjmu srovnávat. Každopádně je to nepříjemné. Při duplicitě analogové nabídky Komplet si někdy nejprve vyhledám program v analogu a pokud u něj setrvám, tak ho nastavím v digitálu. Kde jsou pak ale výhody digitálu, EPG.... Ne, ale teď vážně, obsluha toho přístroje chce pevné nervy.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Weiny

Tak mám nový postřeh, ten mě ale vytáčí ze všech nejvíc, ten krám se mi skoro každý den jednou hryzne, takže zůstane viset na jednom kanále a pomůže až to,že ze sebe sesypu dřímající vyděšenou ženu a s tunou sprostých slov to musím jít ručně zapnout a vypnout. Pomalu ale jistě mi dochází trpělivost, už se mě krve napil dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Osobně děkuju za takovou květnatou kritiku a jen více podobných hřebíčků do stavěné rakve tomu čemusi jménem Handan :!: Proto zatím nemám důvod opouštět prostředí systému DVB-S a to alespoň do té doby, než zásadovým strejdům z odpovídajících oddělení Karnevalu dojde, co to nakoupili za výběhový zmetek a bezostyšně jej nabízí ve své průkopnické vizi DVB-C !!

 

Já ze stejného důvodu zůstávám u .... AVB-C (Analog Video Broadcast) :) a děsím se při čtení každé tiskové zprávy UPC o světlých zítřcích s DVB-C. A to jsem se na digitál těšil. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak...já měl takovou radost, když jsem se dozvěděl, že UPC KONEČNĚ nabídne digitál a hned jsem to chtěl objednat, ale řekl jsem si, že počkám,až vychytají "ranní mouchy"...Potom jsem ale četl tu kritiku tady a jinde a nevím, jestli objednávat či ne.

Zatím mám od UPC kompletní nabídku analogu (už od doby, kdy to ještě byl Cabel Plus - vždy jsme měli full nabídku), ale už mi nestačí (chci nové programy, lepší obraz a přepínání audia)...pak jsem se začal těšit na HD vysílání, že bude do konce roku, jak slibovali, pač když už tu HD televizi přes rok právě kvuli tomu mám, tak bych byl dmnt abych to nevyužil, že. Ale jak jsem se včera dočetl, tak ono tento rok bude ho*no. Takže si budu jak debílek čekat, až se Malina s Borůvkama rozhoupou. Navíc, od ledna bude

analog dražší než byl a ještě k tomu zrušej u něj HBO, takže i kdybych nechtěl, musim si

ten digitál objednat :lol: ...Nic proti technicky rozvojovím zemím (ČR mám moc rád), ale naše zaostalost co se týče TV programů a služeb je jednim z důvodu, proč se časem budu stěhovat do USA. Žil jsem nějakou dobu po válce v Kuvajtu, a ač jsem bydlel na ambasádě, už od roku 92 jsme tam nejen my, ale na každé druhé střeše domu, měli parabolu s průměrem skoro 2m, přičemž jsme chytali několik set programů (odhadem přes 390), ale teď to teprv příjde...z celého světa...chytali jsme kanály z USA (FOX, NBC, ABC, CNBC, FOX NEWS, CNN, Cartoon Network US !, TNT), Německa (RTL, RTL2, P7, atd.), Polska, španělska, itálie, francie, všechny kanály z arabských zemí, z ruska (prvyj), anglie!....dokonce i z indie...a to prosím byl rok 93...(byl jsem tam do roku 2000)...a už před 14 lety bylo možné být na tom lépe než dnes...tak at mi UPC netvrdí, že

je problém spustit HD včas a použít kvalitní STB... :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Jack_6428: Ono by vysílání v HD mohlo už dávno být a lepší set-top boxy taky, jenže to by muselo mít UPC nějakou konkurenci. Když tu byl ještě Karneval, tak když UPC navýšilo rychlosti připojení na Internet, Karneval ho vždy následoval. A to k tomu v podstatě neměl důvod, protože zákazníků se zásuvkou od UPC a Karnevalu zároveň bylo minimum. Ale přesto nikdo nechtěl být druhý. Ale teď? :roll::cry:

 

No ale nechci odbíhat od tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
nejhorší je jak STB ignoruje povely z DO, i bez toho reaguje pomalu a když k tomu ještě náhodně vynechává povely, tak je to na rozšlapání . . .

 

Zřejmě prostě nestíhá, holt má chlapec slabý výpočetní výkon. Ale nakonec je to ještě lepší než kdyby ty povely z DO ingoroval, ale ukládal do fronty a pak je po čase všechny vykonal. To se mi párkrát stalo u windowsů na slabých kompech a je to pak síla, když člověku vyskáče desítky oken a dialogů a podobnýho marastu. Ale jinak je pravda, že by ten krám člověk někdy nejradši nakop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...