Přejít na obsah

HD Mediabox x HD DVR Mediabox


Návštěvník Morkon

Doporučené příspěvky

Návštěvník Morkon

Ahoj, v soucasnosti mam CA modul. Chci settopbox. Nevim, zda se mi chce davat 190 mesicne za HD DVR. Mate nekdo zkusenost, jaky je rozdil v rychlosti obou pristroju?

Dik Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena 190 Kč měsíčně se může zdát na první pohled Vysoká ale je třeba si uvědomit že velký Mediabox má v sobě již zabudovaný modem který samotný stojí 70 Kč měsíčně takže když to spočítáš Vyjde ti že za malý Mediabox plus modem zaplatíš 140 Kč měsíčně.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče ovládání, tak mi to přijde stejné. Pohyb v menu, přepínání programů, listování v EPG, zpětné shlédnutí, knihovna atd. Jedině snad výběr kanálu z EPG mi přijde o něco pomalejší, přímá volba kanálu je rychlejší. Za mě jinak spokojenost. Mám ho cca měsíc a za celou dobu žádný výpadek, reset apod. U cihly to bylo na dennodenním pořádku.

Wifi modem mi přijde taky v poho, přijde mi i rychlejší přenos, i když to nemám změřené. Usuzuji jen podle rychlosti záloh Time Machine. U cihly jsem musel přepínat mezi 2.4 GHz a 5GHz sítí, prostě jedna chvíli fungovala a pak přestala. 

Píši jen své zkušenosti, ostatní pravděpodobně tyto problémy s cihlou neměli, nezaznamenal jsem zde na fóru, že by se někdo o nich zmiňoval.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych ani tak neresil rychlost, ale spis to jeslti potrebudejes pravidelne nahravat, nebo si vystacis se zpetnym zhlednutim a obcasnym nahravanim na USB,
ale hlavne je potreba pocitat s tim, ze velky HD Mediabox ma vestaveny modem (pouze se dvema LAN vystupy) takze je nutne myslet na to ze pripadny sitovy LAN kabel budes muset tahat k setoboxu a ne k modemu, take nezapomen ze velky Mediabox se zapojuje do UPC zasuvky do zdirky DATA a ne do TV jako maly box.

A jeste mala poznamka k malemu boxu, delaji se dva typy 700 a 900, funkcne jsou shodne, akorat 900 je trochu rychlejsi, ale nevim jak je to s jeho pronajmem, dosud se daval jen tech uzivatelum, kteri si maly Mediabox koupili.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Morkon

Jo,toho jsem si vedom. Co se tyka modemu, řeším jinou vec. Vim, ze neumi bridge. Alen z podpory mi napsali, ze se da nastavit "jako kdyby bridge". Nevite, co tim mysleli? Transparentní NAT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

Dotaz nejen pro mrzic: po výměně cihly za novou, odešla obrazová část, mám pocit slabšího signálu wifi 2 i 5. Změnu kanálu pro 2 jsem provedl.

Díky za nějaký tip na zlepšení.  

Pěkný den.

Andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...