Přejít na obsah

Vrácení přeplatku


Návštěvník FCZB1913

Doporučené příspěvky

Návštěvník FCZB1913

Zdravím,

kolik má UPC času na to, aby vrátilo přeplatek, když datum splatnosti tam je 20.12. 2017

Konkrétně se mi jedná o přeplatek za vyúčtování číslo 245262370.

Děkuji za případnou odpověď, nechce se mi kvůli tomu volat na infolinku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Predpokladam, ze je to s jakoukoliv jinou organizaci - zatimco bezny obcan musi vsechno zaplatit/dolozit/vyridit do 8 dnu (jinak jsou organizace velice pruzne v tom, jak rychle obcana odstrihnou od poskytovanych sluzeb ci zacnou pocitat ruzne sankcni poplatky), opacnym zpusobem plati ruzne triceti- ci vicedenni lhuty, behem kterych musi obcan pouze drzet hubu a cekat, jestli organizace milostive shleda jeho pozadavek opravnenym a zaplati, co mu nalezi (popr. se po tydnech cekani dozvi jen "polib si, nic nebude", aneb "co nase kasa jednou schvati, uz nikdy nenavrati").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FCZB1913

No tu dobu ani nevím, to jsem se neptal.

Asi mě vykolejilo to, že kdybych se neozval, tak to nikdo neřeší a až na základě mojí žádosti to začnou řešit - WTF?

A to nejde o nějaký halíře nebo koruny, ale o víc, jak 500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FCZB1913

Neříkám, že to tam není uvedeno, ale když jsem si je na webu pročítal, tak jsem nic takového nenašel nebo to z textu nepochopil (ovšem jsem stále ochotný připustit, že jsem to přehlídl a za to se omluvit).

Ale nemění to nic na tom, že mi to nepřijde normální a hlavně slušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník mkovalcik1988@icloud.com

Nasrat. Chtel sem, uz nebudu nikdy chtit. Chteli po mne zalohu 2000,-. OK hned sem oslal a oni to bylo schopny zregiatrovat aMM nim po 4 pracovnych dnech: Prijel technik a zdelil ze nemam pripojku a druzstvo to nepovili takze sorry UPC nepujde. Jo date mi zpatky tych 2000? “No pokud si vypisete zadost, podepisete a poslete nam tak ano preplatek vratime” ......takze chcete zpet penize protoze neni co platit a to jeste se musite ptat co bude. Samozrejme ocekacvam ze to potrva tak mesic i kdyz ja sem mel zaplatit do 7 dnu a to som jeste ani nic UPC nevyuzival. Jakoze nakupujte nebo vypadnete. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...