Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

@Technikuspresne cena je +11 Kč, a je doživotní ten ZAME, i když tam nepracuji. standardně ty změny muže dělat jen aktivní zaměstnanec, ale v případě převodu na nové tarify i exzamestnanec

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr-000děkuju 🙂 

ale známému, který měl TV Komfort, tak už se ptal, a v rámci jeho zame Penny Market má prý Základní TV   + Sport za 224 Kč, zkuste se zeptat zda také nemáte ZAME benefit

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak s 11 Kč bych taky souhlasil.

Ale když to tady vidím, jak ty převody fungují, resp. že to co měl zákazník tak o to přijde (kdejaké vyjednané slevy) a dostane po změně plnou částku, tak...

O cokoliv musí zákazník zase eventuálně bojovat s retenčním...  

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra je další zúčtovací období, tak si myslím, že další nové info pro další klienty půjde zítra nejspíše

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr-000Já jsem taky obyčejný zákazník exUPC a aktuálně Vodafone. 

Pomalu či rychle je asi jedno, já na nic nespěchám. Vlastně ta změna není ani z mé strany, ale poskytovatel něco mění a na něco jiného přechází. 

Někde na nějaké z předchozích stran se psalo, že TV Komplet, který mě zajímá, protože ho mám, se bude převádět až v poslední fázi. Začali převodem nižších tarifů. 

Otázkou však je, jestli ten srpnový termín platí pro všechny převody starých služeb na nové (TV, hlasové služby, internet), nebo jde každá služba samostatně i s odlišnou dobou, do kdy musí být převod na nové aktuální tarify hotový. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Technikus napsal:

Jo, tak s 11 Kč bych taky souhlasil.

Ale když to tady vidím, jak ty převody fungují, resp. že to co měl zákazník tak o to přijde (kdejaké vyjednané slevy) a dostane po změně plnou částku, tak...

O cokoliv musí zákazník zase eventuálně bojovat s retenčním...  

Já mám pouze TV klasik a balíček SPORT a mediabox zapojeny přes DVB-C...... Jestli u mě ve vyúčtování napíšou že se změní tarif na nový tarif... Tam se bude psát že se všechny služby se nic nemění  tak to nechám bejt počkám si na převod nebudu to řešit  s oddělením počkám si 

před 4 minutami, Technikus napsal:

@petr-000Já jsem taky obyčejný zákazník exUPC a aktuálně Vodafone. 

Pomalu či rychle je asi jedno, já na nic nespěchám. Vlastně ta změna není ani z mé strany, ale poskytovatel něco mění a na něco jiného přechází. 

Někde na nějaké z předchozích stran se psalo, že TV Komplet, který mě zajímá, protože ho mám, se bude převádět až v poslední fázi. Začali převodem nižších tarifů. 

Otázkou však je, jestli ten srpnový termín platí pro všechny převody starých služeb na nové (TV, hlasové služby, internet), nebo jde každá služba samostatně i s odlišnou dobou, do kdy musí být převod na nové aktuální tarify hotový. 

Oni sami nevědí jak to je 🤣🤣VF

Myslím si že tv klasik budou jako první na předvedení pak až to dokončí půjdou na tarif komfort ať to dokončí tak budou na závěr na komplet podle mě 

Kautský  hele když máš známe ve Vodafone potom nám řekni kolik zákazníků odešli až skončí ta jejich nová řešení 😄 jelikož jak posílají jejich informace ve vyúčtování ohledně převodu tak nemá hlavu ani patu 😄😄 volal mi brácha taky mu přišlo.... Vyúčtování a info převodu  tam se psalo že se bude měnit TV klasik na Vodafone TV jinak noc tam nebyla žádná zmínka co zůstává kolik bude platit on má také balíček SPORT jsme taková sportovní rodina 😁  tam měl také napsáno že se nic nemění ve všech službách 😄 🤔🤔🤔 já přemýšlím Pane Kautský že služby budou stejny  třeba sport za 99 Kč nebo jiných balíčku co měli v klasiku ale nemůžou už přepínat dalších balíčku co měli v TV  klasiku ,,, v samoobsluze můj Vodafone na další balíčky tam bude pouze ,,, Cinema sport a family jinak už nic  nebude jako to bylo u TV klasiku kdo bude mít sport za 99 Kč  tak nebudou přidávat další sportovní kanály tam ale v balíčku za 150 Kč musejí to změnit v samoobsluze ,,,,,  co myslíš Pane Kautský podle mě to bude jejich volba co se změní v novém samoobsluze  za nový balíčky ,,,, kdyby se změnilo Kautský ve službách tam přece napíšou ve vyúčtování kdyby se něco změnilo podle podmínkách mají to přece měsíc zákazníky kdyby nesouhlasili 

Kautský jinak by ve vyúčtování bylo napsáno co změní ve službách,,,, kdyby se něco změnilo u jejich systému tak mají povinnost to oznámit ve vyúčtování 🤔 aby měli měsíc lhůtu aby ukončili smlouvu bez sankcí kdyby nesouhlasili na změnu ,,,, pak co budou dělat kdyby v televizi nefungovali sportovní kanály 😔po převedení a ve vyúčtování nic se o tom nezměnili povídej Pane Kautský jak to vidíte vy 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja stále stojím za názor který jsem řekl, a doporucim bratrovi ať se podívá na stránku ohledně změny TV , navíc @petr-000vodafone určitě nebude kvůli převádění měnit balíček sport to si malujete míč růžově 

https://www.vodafone.cz/muj/gm/vtv-zmena

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...