Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavlis

Už je vyřešeno, UPC mělo bordel v čísle baráku. Kupodivu jen s čekáním asi 2 min jsem se v pátek dovolal na kontaktní centrum, tam to technik prověřoval, že se na modem nemůže taky dostat a tudíž musí poslat technika. Ten se v úterý dostavil a zapojil rozvod na ulici v bedně - UPC prý dělalo kontrolu a unás měli přehozený č. popisné a č. orientační (mezi oběma čísly je u nás na ulici rozdíl dvou čísel) a tím, že přehodili čísla, tak se jim naše přípojka jevila jako neoprávněně zapojená a vypojili ji. Technik to opětovně zapojil a opravení čísel v databázi UPC prý zařídí. Tak uvidíme...

Přitom když posílali výpisy nebo faktury poštou, tak uváděli vždy adresu správně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník robo

Dnes tj. nedele Brno Zidenice-Julianov. Des a hruza. 128kb je rychlik. Ledky na modemu, obcas sviti 2,3 ledky. Nekolik vypadku za den. Zkousel jsem i vypnou modem odpojenim kabelu nap. a po 5 min jsem to opet zapnul. Porad stejny, k ho*nu. Dost kolisava rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo
Dnes tj. nedele Brno Zidenice-Julianov. Des a hruza. 128kb je rychlik. Ledky na modemu, obcas sviti 2,3 ledky. Nekolik vypadku za den. Zkousel jsem i vypnou modem odpojenim kabelu nap. a po 5 min jsem to opet zapnul. Porad stejny, k ho*nu. Dost kolisava rychlost.

 

Doplneni. Po 22hod. jsem kontaktoval helpdesk UPC. A problem bude na me strane. Rekl ze mam zasumeli signal, velka ztratovost paketu. Noise Ratio v Motorola manageru bylo 30dB a tady jsem cetl ze by melo byt 35dB. V patek prijde tak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Dnes jsem ráno vstal, že se kouknu na moje oblíbené stránky a UPC stávkuje, nechce jet.

 

Po chvíli se to rozjelo, ale příjde mi, že to má enormní ztrátovost.

 

Stránky se jakoby načtou jen tak z 10% pak se signál ztrácí, takže člověk musí dávat refresh.

 

Má někdo podobný ranní postřeh?

 

Lokalita: Brno - Černovice

 

EDIT: 5 minut po už se vše zdá OKi, takže zřejmě jen dočasný výpadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Častý výpadky v Brně merhautova..výpadky sou od pátku až do dneška ve zhruba stejné době. OD 14:00 do 17:30 pak od 20:00 do 22:30 pak od 23:00 do druhého dne až do 12:30 a pak se to zase opakuje...nechápu co to má znamenat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PavelP

Od pátku do neděle jsem musel asi 15x resetovat modem. Všechny ledky na modemu svítí jak mají, ale v logu se objeví ToD request sent- No Response received a od té doby nic neprojde. Kupodivu kamarádce stačilo jen resetovat router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...