Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník h1x

dneska po tricate, 10min jede, 20min nejede. uvidim dneska na monitoru i neco jineho, nez "vyprsel cas spojeni". pojedu do prahy nekoho pochvalit, ale kladivem do hlavy :evil:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ludek

Zdravim ,

v soucasnosti lokalita Stara Lisen Brno , internet skoro nejede ... jsem sam nebo jeste nekdo :?:

 

Ludek

 

Update :tak uz je to OK , asi jenom kratkodoby vypadek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak tak mohu potvrdit, že rychlost odpoledne a večer hodně kolísá - většinou to začne tak kolem 17 hod. a vrátí se to do normálu až tak mezi 22-23 hod.

 

Taktéž Brno-Královo Pole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nemám pevnou IP, čas od času se mi změní. Připojil jsem PC s Linuxem (Občas to zkouším, obvykle je bezproblémove) ale tentokrát jsem dostal IP 89.102.1.255 - to je oběžníková (broadcast) adresa, kterou by vůbec neměli přidělovat. S takovou adresou si leda tak pingnu na svůj kabelový modem... Jsem zvědav, za jak dlouho vyprší - pak ji dostane nějaký jiný šťastný výherce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Nemám pevnou IP, čas od času se mi změní. Připojil jsem PC s Linuxem (Občas to zkouším, obvykle je bezproblémove) ale tentokrát jsem dostal IP 89.102.1.255 - to je oběžníková (broadcast) adresa, kterou by vůbec neměli přidělovat. S takovou adresou si leda tak pingnu na svůj kabelový modem... Jsem zvědav, za jak dlouho vyprší - pak ji dostane nějaký jiný šťastný výherce.

 

Naklonuj si MAC adresu třeba na nějakou smyšlenou, restartuj modem a máš jinou IP okamžitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledních pár dnů pozoruji krátkodobé výpadky v průběhu celého dne, většinou tak 20-60 minut. Má někdo podobný problém, nebo je to jenom u mě?

 

Lokalita: Brno-Královo Pole/Ponava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...