Přejít na obsah

aktualizace Redmi Note 10 Pro


Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

dobry den,

mam od vas, VF, zakoupen telefon Redmi Note 10 Pro, a chci se zeptat, kdy vyjde nova aktualizace MIUI, na svete je davno verze 14.0.9.0, ja mam stale 14.0.3.0.TKFEUVF. Jde o to, ze mam jeste podobny telefon Redmi Note 10 5G, kde uz je verze 14.0.5.0. a ta mi prodlouzila vydrz baterie dobre o cca.40% a to je super. Proto mne zajima kdy vydate novejsi, resp. jestli hodlate tento Pro telefon nadale sw podporovat.

Dalsi cast dotazu, co je aplikace Vodafona Appbox, neustale mi zere data, zaroven ale ji nemohu najit,tedy nejde ai odinstalovat. Dekuji.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • plzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně toho Appboxu zkus tohle https://support.vodafone.co.uk/Phones-devices/Device-help/1850774192/What-is-Appbox-and-how-do-I-use-it.htm

 

Jinak mám taky Redmi Note 10 pro ale nahrál jsem si tam global verzi , mám 14.0.8.0 a baterka mi přijde, že mizí rychleji 😞 

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podíváš na ty písmenka za verzí tak poslední jsou VF ( né náhodou 🙂 )  já si tam dal global FW  s XM ( asi Xiaomi ) pak je ještě EU verze atd 🙂 

 

Screenshot_2024-01-23-13-43-54-055_com.android.settings.thumb.jpg.d2653bc96910acaa802340765a52c797.jpg

 

 

A hlavně verze 14.0.9.0 je jen pro EU  viz  https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/sweet/

fw.thumb.png.e1659d68636de164c4137cfdb1553cc4.png

 

 

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Řešení

Dobrý den, @Milos Kebrdle, aktualizaci V14.0.3.0.TKFEUVF jsme schválili v srpnu 2023. Jde o poslední aktualizaci pro tenhle model, další už k dispozici nebude, ze strany výrobce už byla ukončena podpora pro tenhle model z naší distribuce.  AppBox pak slouží k předinstalování aplikací Můj Vodafone a Záchranka při prvním spuštění telefonu nebo při obnovení továrního nastavení 🙂  

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak Vam jen zbyva alternativni ROM... 

Na Redmi Note 10 pro je k dispozici Lineage OS. Ale neni to pro bezneho cloveka, aby si to sam zvladl nainstalovat. Navic Xiaomu ma tydeni (168 hod) zdrzovacku procodemceni bootloaderu. Ale je to cesta jak dostavat dal bezpecnostni zaplaty a nejspis i novy Android. Pro RN10pro je k dispozici Lineage OS 20 = Android 13

https://wiki.lineageos.org/devices/sweet/variant1/

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivo2003není to úplně neobvyklé. Víc než dva roky hlavních aktualizací mají jen někteří výrobci a je to otázka i jaká třída telefonů to je.

Jinak mezi poslední verzí schválenou VF a tabulkou výše od @Sparrowje nějaký rozdíl, tak třeba by tam šla flashnout verze "non VF". Co se týká Lineage - před flashem je potřeba odemknout bootloader a s odemknutým bootloaderem nefungují některé banky. Jestli jde po flashnutí MIUI opět bootloader zamknout nevím. Pro Lineage zamykat bootloader nedoporučovali. Lineage se základem android 12 zkouším na jednom starším tabletu od Samsungu, kde originál podpora a android skončil na verzi 8 a určitě na Lineage nejde banka od ČSOB. Moneta s tím zatím neměla problém.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...