Přejít na obsah

SFP modul pro Mikrotik


Doporučené příspěvky

Ahoj,

plánuji přechod z koaxiálního vedení s modemem Compal CH7465 na optické vedení. Modem mám nastavený do režimu bridge, protože celou síť včetně wifi řídím vlastním Mikrotikem. Podle dokumentace od Vodafone je na optické připojení potřeba modem Vodafone Station Fibre. Jelikož bych tento modem opět nastavoval do režimu bridge, tak moje otázka zní, zda je možné zapojit optické vlákno přímo do Mikrotiku. Je pro mě mnohem snesitelnější jednorázově dokoupit SFP modul, než platit pronájem modemu a provozovat další zařízení.

Pokud je to možné, doporučí mi někdo správný SFP modul? Mikrotik mám RB962UiGS-5HacT2HnT.

Děkuji. Honza

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Děčín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finančně se zdá výhodnější koupě modulu, ale v případě problémů jste v mnohem horší pozici při hlášení poruchy - budete muset prokázat, že chyba není na vašem zařízení.

Cetin dává malé ONT huawei se spotřebou do 2 Watt.

Vlastní moduly umožňuje zatím snad jen ISP Poda. (V podmínkách samozřejmě mají, že v případě že klientovo zařízení ovlivní síť a ostatní uživatele, tak se klient zavazuje k náhradě škody)

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...