Přejít na obsah

Cena volání z GSM Vodafone na pevnou linku


rebo

Doporučené příspěvky

Zdravím,

možná je to moje chyba, ale nenašel jsem, jaká je cena volání z mobilní sítě Vodafone na pevnou linku u předplacených karet. Je uvedeno volání v síti Vodafone, platí to pouze pro GSM, nebo je tím myšleno i volání na exUPC?

 

Jde mi hlavně o přesměrování hovorů z mobilu na pevnou, mám pevný telefon ve více místnostech a je tak lépe slyšet než mobil.🙂

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rebototo je napsané u pevní linky mobil je GSM síť a exupc linka je toto:

Vodafone Fixní hlasová síť (VoCable) je tvořena rozhraním Data over cable system s mezinárodním standardem DOCSIS, kde je prostřednictvím hybridní opticko-koaxiální infrastruktury HFC pomocí protokolu SIP mimo jiné poskytována zákazníkům hlasová služba (Vodafone pevná linka). Pokud je ve smluvní dokumentaci uvedeno volání ve Fixní síti Vodafone zdarma (původně v síti exUPC), je tím myšleno:

a. volání ve Vodafone fixní hlasové síti (VoCable)

b. volání z této sítě do sítě VoxDSL kde mimo jiné poskytujeme zákazníkům hlasovou službu (Vodafone volání z IP telefonů)

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskym Děkuji za odpověď, ale měl jsem na mysli volání do pevné sítě Vodafone Fixní hlasová síť (VoCable) z GSM sítě Vodafone, tento údaj by tak byl uvedený u mobilních tarifů/předplacených karet. Protože tam (alespoň jsem jej nenašel) není, na základě předchozí odpovědi @Martin - Vodafone předpokládám, že pro GSM Vodafone je exUPC zpoplatněna jako jakákoliv "cizí" pevná nebo mobilní síť.

 

Ale jde spíš o doplňující otázku, když už jsem toto téma založil. To, co jsem chtěl vědět při položení původního dotazů už bylo zodpovězeno.🙂

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...