Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Taky 100% souhlasím, jestli mi u nějakých stanic chybí HD, tak je to právě Jednotka a Dvojka. Za tu situaci s Markízou a Joj UPC nemůže, ale přidat veřejnoprávní stanice v HD by snad neměl být takový problém. Třeba už je letos přidají, určitě by si to přálo hodně lidí.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Markízy International není o co stát. Nechce ji kvůli nízké sledovanosti přidat ani O2 a já to chápu. Přidávat ten hnůj jen z principu, protože má Markízu v názvu? Který soudný operátor by to udělal? Zvlášť po tom, co Markíza k tomu operátory de facto nutí. Díky, nechci a je dobře, že UPC jim na to neskočilo. 1 a 2 v HD by být ale mohli, to souhlasím i já byť na ně nekoukám. Není důvod aby nebyly, když naše 1 a 2 na Slovensku v HD jsou.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No O2 už ji přidalo (zatím dočasně), ale ne do základu, ale až do balíčku L. Takže ten poplatek, který za to Markíza chce, asi nebude zrovna nízký, když ji nedali do základního balíčku. Možná by bylo řešením dát tu Markízu International třeba do Koktejlu, ale zas je otázka, jestli ta cílová skupina lidí, kteří ty pořady z produkce Markízy sledují, je ochotná připlácet si za další balíček.

Podle mě tam je problém v poměru cena-kvalita a UPC má asi docela tvrdé vyjednavače (viz ten cca půlrok, kdy nebyly v nabídce Nova sporty a HD verze programů Novy).

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Na Slovensku jsou ale v HD úplně všechny stanice ČT kromě ČT Sport a to ne jen samotná ČT 1 a ČT 2 které tam jsou již velmi dlouho dobu v HD. Nejvíc mě vytočilo to jak mě 3.3.2017 UPC ČR odpovědělo emailem to, že není volná kapacita k zařazení stanic Jednotka a Dvojka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Tak u Markízy International není o co stát. Nechce ji kvůli nízké sledovanosti přidat ani O2 a já to chápu. Přidávat ten hnůj jen z principu, protože má Markízu v názvu? Který soudný operátor by to udělal? Zvlášť po tom, co Markíza k tomu operátory de facto nutí. Díky, nechci a je dobře, že UPC jim na to neskočilo. 1 a 2 v HD by být ale mohli, to souhlasím i já byť na ně nekoukám. Není důvod aby nebyly, když naše 1 a 2 na Slovensku v HD jsou.

 

 

Na Slovensku jsou ale v HD úplně všechny stanice ČT kromě ČT Sport a to ne jen samotná ČT 1 a ČT 2 které tam jsou již velmi dlouho dobu v HD. Nejvíc mě vytočilo to jak mě 3.3.2017 UPC ČR odpovědělo emailem to, že není volná kapacita k zařazení stanic Jednotka a Dvojka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Na Slovensku jsou ale v HD úplně všechny stanice ČT kromě ČT Sport a to ne jen samotná ČT 1 a ČT 2 které tam jsou již velmi dlouho dobu v HD. Nejvíc mě vytočilo to jak mě 3.3.2017 UPC ČR odpovědělo emailem to, že není volná kapacita k zařazení stanic Jednotka a Dvojka.

 

Jsem "běžný" uživatel kabelové televize, ale co vy tady řešíte za pitchoviny, to mi fakt hlava nebere :shock:

 

Zase ten hulvát provokatér se opět a jako vždy ozývá s ťápáním capin a vulgárních urážek.

 

Na hulváta nemá cenu dále reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem také běžný uživatel a znám řadu lidí kterým Markíza chybí. Sledovali slovenské pořady už řadu let, neboť v Teplicích a okolních městech ji snad již před 15 ti lety analogově zavedl TES Litvínov, jeden z předchůdců UPC v severozápadních Čechách.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem také běžný uživatel a znám řadu lidí kterým Markíza chybí. Sledovali slovenské pořady už řadu let, neboť v Teplicích a okolních městech ji snad již před 15 ti lety analogově zavedl TES Litvínov, jeden z předchůdců UPC v severozápadních Čechách.

 

To je všechno pěkné, ale co jako ten "běžný uživatel" pro nějakou změnu uděláš? Půjdeš na náměstí s transparentem "VRAŤTE NÁM MARKÍZU" :?: Toť otázka, takže buď budeš snášet boj poskytovatelů televizního signálu a nebo přejdeš ke konkurenci která ti něco na začátek nabídne ale nakonec bude semleta stejným bojem! Takže si vyber! Já jsem to už pochopil cca před 20lety :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
No O2 už ji přidalo (zatím dočasně), ale ne do základu, ale až do balíčku L. Takže ten poplatek, který za to Markíza chce, asi nebude zrovna nízký, když ji nedali do základního balíčku. Možná by bylo řešením dát tu Markízu International třeba do Koktejlu, ale zas je otázka, jestli ta cílová skupina lidí, kteří ty pořady z produkce Markízy sledují, je ochotná připlácet si za další balíček.

Podle mě tam je problém v poměru cena-kvalita a UPC má asi docela tvrdé vyjednavače (viz ten cca půlrok, kdy nebyly v nabídce Nova sporty a HD verze programů Novy).

 

Plný souhlas, protože provozovatel stanic skupiny Markíza je opravdu nehorázně nenažraný a důkazem toho je např. SERPO nejzákladnějšího balíčku Digital u Skylinku pro Slovensko oproti nabídce pro Českou republiku. Pokud to nemíní nabídnout za rozumnou cenu, tak to opravdu raději vůbec nezařazovat za cenu následného rapidního zvýšení cen za služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...