Přejít na obsah

Nefunguje Discovery Science HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Jenom @cvancarak zamyšlení.

Ne že bych ti to vyčítal, to ne.

 

Teď jsi objevil, že jsi měl mnoho let u sebe poškozený kabel. Představ si, kdyby všechny ty problémy se signálem u UPC které jsi v průběhu let měl, byly způsobeny touto vadou.

A celou  tu dobu bylo UPC nevinné.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Spojku dělal technik, protože byl problém v tom natažení nového kabelu z té krabice z chodby.

Funguje? Funguje, signál 100% všude. Pokud by byl zase někdy problém, tak se bude zase řešit.

Chyba byla, že jsem ten kabel nevzal do ruky, ale jenom zkontroloval vizuálně. Mohlo být jasno dříve.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava kabelu spojkou byla asi zadarmo.

Výměna kabelu by byla pravděpodobně za peníze, protože ten kabel se sám "nerozbil" a výměna je časově náročná.

Jinak spojka má minimální útlum, v horším případě se projeví odraz nebo přechodové jevy jako PCD ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kábel původně chtěl měnit celý, tak byla ostatně i nahlášena oprava technikem. Problém byl ale ten, ze na chodbě to z té krabice vede takovým plechovým obložením, ve kterém jsou zároveň i trubku ze střechy pro odvod vody. No a to nešlo nijak rozebrat. Nabídnul jedině provrtat zeď někde u stropu a tama tahat kabel, což se mi ani v nejmenším nezamlouvalo. Nakonec ho tedy napadlo zkontrolovat ještě ten kabel a našel (prostě jsem to přehlídl). No a dopadlo to napojením pomocí té spojky. Kdyby nebylo to poškození, tak to jede dodnes, tipuji.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivo2003to ani ne, ale jsem z OV. Z Hrabuvky a kdyz se Dubina stavela, rak ji mam skrz na skrz prolezlou jako dite po stavenisti. Vim jak vypadaly kde ktere domy a v jednom OP 1.11 bydlim na Piskovych Dolech. Kdyz clovek neco resi kolem panrlaku, zjistil jsem co je to za konstrukcni soustavu a navic mamka s tetou delaly stavebku a ve Stavoptojektu

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...