Přejít na obsah

Není možné se spojit s operátory


Návštěvník Veronika Hubáčková

Doporučené příspěvky

Návštěvník Veronika Hubáčková

Už od včerejška se snažím spojit s operátorem a jen mě to hází do automatu už mě to začíná dost štvát měsíce co měsíc nějaký problém a operátor není k dispozici!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Veronika HubáčkováPěkné odpoledne, to je zvláštní situace 😞 Linky jsou běžné dostupné. Na jaké telefonní číslo jste volala? Případně se nám ozvěte přes kontaktní formulář https://tam.je/forum a napište do textu té zprávy na jaké telefonní číslo jste volala, z jakého telefonního čísla a datum a čas tohoto kontaktu.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veronika Hubáčková

Dobrý den stále se nemůžu dovolat volala jsem na číslo *77 i 800770077 a stále jen automat že jsou všechny linky obsazené zkouším se dovolat několikrát denně a nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veronika Hubáčková

Volám několikrát denně v různých časech dnes sem volala dokonce i těsně po 8 ráno a nic 

Už přes týden se nemůžu dovolat takže pochybuji že problém bude v jaký čas volám 

Upraveno uživatelem Veronika Hubáčková
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veronika Hubáčková

Říkám že volám několikrát denně v různých časech (hlavně mezi 10 a 16) a pořád mě to hází do automatu kdyby mě to aspoň pustilo na čekačku ale nepustí místo toho mi to 2 zopakuje menu jak co mám dělat v aplikaci a když nic nežádám tak mi to hovor ukončí snažím se změnit informace a ne přes internet to nejde (ani přes aplikaci) druhý den mi přijde SMS ať zavolám operátorovi ale to je ten problém prostě se mi nejde spojit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...