Přejít na obsah

Nelze se připojit k webu


Návštěvník gaddy

Doporučené příspěvky

tohle tam mám taky, ale s těma timeoutama to nesouvisí 🤔

production.min.js:1 WebSocket connection to 'wss://www.app-parks.com/socket.io/?__sails_io_sdk_version=1.2.1&__sails_io_sdk_platform=browser&__sails_io_sdk_language=javascript&EIO=3&transport=websocket' failed: 
d.doOpen @ production.min.js:1

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VF i Google DNS cdn.app-parks.com prekladaji na adresu 98.98.185.201, ktera neni aktualne dostupna z VF.

Jako workaround mi funguje pouziti CZ.NIC ODVR 193.17.47.1 a 185.43.135.1, ktere ji prelozi na jiny server (14.137.138.119).

  • Optical 250 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komfort
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po mnoha zprávách, že je vše v pořádku a problém mám jenom já atd., jsem dnes dostal lepší zprávu, která vypadá trošku lépe... Tak uvidíme, snad bude řešení brzo.

Dobré odpoledne, pane ***,

reaguji na Vaši zprávu.

Nechávala jsem vše znovu prověřit. Zjistili jsme, že příčina potíží opravdu v naší síti není, ale mohla by být u našeho peeringového partnera. Proto jsme mu veškeré informace předali a požádali o kontrolu a případnou nápravu. Děkuji Vám za zaslané příklady. Věřím, že na základě podkladů od Vás i od nás dojde v blízké době k nápravě.

Přeji Vám hezké pondělí. 

***** *******
Centrum On-line péče

Tak dneska už fungují app-parks jak webová služba, tak stahování aplikací přes app-parks z Huawei App Gallery. Tak problém je snad vyřešen. Uvidíme ještě, jak to bude s aktualizací EMUI, až nějaká vyjde.

  • Basic
  • -
  • -
  • -
  • Terezín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...