Jump to content

Komunikace s VF a přepravci

Recommended Posts

Jsem rohozen a rozladěn s komunikace s Vodafonem neskutečný vos.... zakaznické centrum k ničemu za UPS nic moc ale teď je to katastrofa.

• Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • STB KAON , KCF-SA900PCO PVR HDD USB READ
  • Voskovcova 1033/18

Jestli chcete s Vodafone řešit balíky, tak se nedivím ... Ale radši, než s UPS, jednám s DHL.

Všichni milujeme takovéto nevypovídající plácnutí do vody 🙂 

• Haha 2
  • Kabel 300 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal, VTV Premium
  • Brüx
  • Speedtest

• Slamb changed the title to Komunikace s VF a přepravci

UPS ani DHL moc nevyužívám 🤔 já mám nejradši DPD, protože když chci jednou za sto let poslat nějakou zásilku, vyplnim jeden formulář na internetu a nemusim s nikym nic řešit nebo se s kymkoliv o čemkoliv dohadovat 🤔 až před barák mi přijede týpek i s etiketou, převezme, nalepí a hotovo 🙂 PPL to má nedomyšlený, tam si musí etiketu tisknout zákazník sám a kvůli týhle jedný věci jednou za sto let si nebudu kupovat tiskárnu nebo abych s tim ještě někam běhal 🙄 když sem jim před rokem a půl kvůli tomu psal, odpověděli mi tohle:

Citovat

Tuto službu prozatím opravdu neposkytujeme, etiketu je aktuálně potřeba vytisknout a zásilku s již nalepenou etiketou předat řidiči. V případě, že by došlo ke změně a byla by zde možnost tisku etikety přímo ze strany PPL, tuto informaci najdete na našich webových stránkách www.ppl.cz.

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest

A nemá tam Peter jednom překlep?  Podle mě chybně napsal UPS místo UPC. To celé podle není o přepravci, ale o nespokojenosti se zákaznickou podporou Vodafone.

• Agree 2
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Jiná služba
  • Modem
  • Litomyšl

@Ladik Je to dost pravděpodobné 🙂 ale hodnota takového nekonkrétního povzdechnutí je blízká nule. A použitou "češtinou" tomu také moc nepomáhá, chybí interpunkce, větná skladba jak od někoho s češtinou na úrovni A1. Takže si můžeme domýšlet, co tím "básník" chtěl říci. Jestli si takto píše i s Vodafone, tak chudák ten, co to musí zpracovávat. 

Kdyby tu alespoň uvedl něco konkrétního, jestli ho naštval jeden pracovník, jestli něco řeší s více lidmi nebo dlouze...

• Kabel 300 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal, VTV Premium
  • Brüx
  • Speedtest

Ano zcela jistě tam byl překlep, namísto UPS tam mělo být UPC, bohužel to špatně pochopil i admin a původní nadpis tohoto tématu který byl Komunikace, přejmenoval na nynější Komunikace s VF a přepravci,

takhle to dopadá když si lidé po sobě nepřečtou co píší, ale ve finále to nakonec ničemu nevadí, aspoň se probralo i jiné téma, protože že je s vodafonem někdy složitější komunikace to už tady asi všichni vědí 😁

• Agree 1
  • Haha 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest

Ja myslim, ze admin to samozrejme pochopil spravne a prepsanim puvodniho nadpisu chtel jen autora ztrapnit...kope prece za stejny klub.

• Agree 3
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha