Jump to content

Nemohu se přihlásit do modemu Compal

alishka
 Share

Go to solution Solved by tomus,

Recommended Posts

Ahoj,

snad mi poradíte.

Jsem exUPC zákazník a před přechodem mi přihlášení do administrace fungovalo v pohodě.

Zadala jsem do webového prohlížeče 192.168.0.1 a dostala se v pohodě na stránku, která je v náhledu v návodu modemu.

Měla jsem tam i uložené přihlašovací údaje.

Dneska jsem to zkusila a najednou stránka vypadá jinak (má černošedé pozadí) a moje přihlašovací údaje nejsou uloženy a já si je nepamatuju a když jsem je zkoušela, nic neuspělo.

Zkusila jsem tedy jméno admin a heslo zespod modemu, ale taky nic..

Netušíte, co s tím?

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • COMPAL CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

• Slamb changed the title to Nemohu se přihlásit do modemu Compal

Tomusi, děkuju moc!!!

To bylo presne to, co jsem hledala...

Psala jsem i na Vodafone na facebook, kde mi rychle odpověděli vždy a tentokrát mi napsali, že to je dotaz na jejich techniky..

Btw. v noci mi vypadl internet - super, když pracuju na zákaznické lince na home office a měla jsem noční. Musela jsem použít hot spot a volat na jejich linku, protože ani po restartu modemu to nechtělo naběhnout.

A asi to bylo kvůli natáhnutí toho nového rozhraní, protože po půl hodině se to vzpamatovalo (btw. jejich zák. podpora teda nic moc oproti UPC, UPC mělo technika hned na telefonu a až na jeden případ mi vždy pomohli na dálku. Tu slečna jen že informaci předá dál na techniky, kteří se mi ozvou a to je 14 hodin a nikdo se do teď neozval. Jasně, už to funguje, ale mohli si to aspoň ověřit. A dovolat se na živého operátora mi trvalo přes 5 minut, nehledě na to, že kdybych neměla v mobilu uložené číslo plátce a heslo pro komunikaci, tak mám asi smůlu).

A po tom vzpamatování mi taky svítí zeleně ty symboly už plus se změnilo to přihlašovací prostředí do modemu.

A dozvěděla jsem se to až tu 😕

• Agree 1
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • COMPAL CH7465LG
  • Kralupy nad Vltavou

Jen aby jsme to tu meli komplet.

Jak se dostanu do administrace modemu?

Přihlaste se k Wi-Fi síti modemu nebo se připojte síťovým kabelem a do prohlížeče zadejte adresu http://192.168.0.1. Pokud používáte vlastní Wi-Fi router a v sekci režim modemu jste vybrali režim modemu (bridge), je adresa pro vstup do administrace http://192.168.100.1.

Pro přístup do administrace potřebujete heslo. Výchozí přihlašovací heslo najdete na štítku na modemu. Při prvním přihlášení si pro své bezpečí heslo můžete heslo změnit na vlastní. Později změnu provedete v administraci v menu Administrace - Změna hesla. V případě nutnosti zadání uživatelského jména pro přihlášení použijte jako přihlašovací jméno admin.

• 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha