Přejít na obsah

WiFi volání na OnePlus Nord 2 a Google Pixel 5


Návštěvník juno

Doporučené příspěvky

Návštěvník juno

Dobrý den všem,

funguje v síti Vodafone WiFi volání na telefonu OnePlus Nord 2 (web mluví jen o One Plus Nord)?

A na telefonu Google Pixel 5? 

Díky za odpovědi...

j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U telefonů Pixel s tím asi bude problém, protože tyto telefony se u nás oficiálně neprodávají a proto tyhle funkce VoLTE a VoWIFi nepodporují ani čeští operátoři, já sám mám Pixel 4a a nefunguje to ani pod O2 ani T-mobile, mně osobně to nějak netrápí protože jsem to věděl když jsem telefon kupoval.

U OnePlus předpokládám že bude situace opačná a nebude s tím problém, ale Nord 2 je  nový telefon, takže informaci je zatím málo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tady jsem našel vyjádření od Ondra-Vodafone k přístupu VF při podpoře jím brandovaných telefonů :

" Jako operátor můžeme podporu zajistit / zaručit na telefonech, které máme v nabídce. Pokud jsme telefon nikdy nenabízeli, nemáme na obsah jeho firmwaru vliv a je jen na výrobci, jestli se rozhodne přidat podporu pro naši síť do firmwaru telefonu."

Mám od VF OnePlus Nord (EU, AC2003), kde mi VF poslal poslední verzi Firmware 11.1.10.10. Od té doby vyšlo několik dalších aktualizací, nebo minimálně bezpečnostních záplat, kterých jsem se nedočkal. @Ondra - Vodafone dá se ve VF ověřit jak to s aktualizací pro AC2003 je? Nebo tento model VF už odepsal?

Jde mi o to, že tím pádem váznou bezpečnostní záplaty. Rád bych telefon udržoval, dokud to bude možné.

 

Jen dodám, že druhý Nord (byť o jedno novější DN2103) má manželka z CZ distribuce, nebrandovaný VF a tam aktualizace chodí.

 

 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké ráno, @sodekcz, mám pro vás informace od kolegů 🙂 Od vámi popsané verze jsem schválili verze s označením AC2003_11_F.12, AC2003_11_F.13, AC2003_11_F.14, AC2003_11_F.15, AC2003_11_F.16 a AC2003_11_F.17. Pokud vám aktualizace na váš telefon nechodí, je potřeba, abyste se obrátil přímo na výrobce nebo autorizovaný servis. Aktualizace u nás jen schvalujeme, jejich distribuci už má na starosti právě výrobce telefonu. 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin - Vodafone díky za info.  

 

Vím, že OP má nějaký chaos v aktualizacích a hodně se o nich diskutuje. Taky vím, že existuje aplikace na update ale není přímo od OP, i když  tvrdí, že stahuje originální balíčky.

Ani jsem netušil, že jste postupně shcválili tyhle všechny verze, docela je škoda, že je výrobce posílá tak nějak chaoticky....

 

Díky a klidné svátky.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...