August 1, 20214 yr Zdravím. Poslední týdny je zpětné přehrávání u služby Horizon doslova katastrofální. V podstatě se dá říci, že služba je na nic, jen tady na živý stream. Chtěl jsem se dnes podívat zpětně na pořad Archiv ČT 24 a nic není k dispozici. A to není všechno, už minulý týden jsem si nemohl pustit film z Primy HD, protože také nebyl k dispozici (druhý den po odvysílání). Máte to tak i vy? Mě to docela štve, protože si říkám, za co platím. Mám Klasik a de facto až na pár programů jsou všechny zdarma v dvb-t2, některé dokonce i v HD. Tak nevím nevím, zda se mi vyplatí to platit. Edited August 1, 20214 yr by marek-81 Basic Basic+ - - Brno
August 1, 20214 yr Zkusil jsem ted pustit ze zaznamu finale ctyrhry zen v tenisu na OH, zaznam zacina az od stavu 4:1 ve druhem setu 😞 Takze ano, sluzba zpetneho shlednuti je ponekud na dve veci... Super BezLimitu M Family Vodafone Station WiFi 5 Praha
August 1, 20214 yr @homberg To si musíš pustit ten předchozí blok (od 5:20 - 9:20) a přetočit na 8:10 kdy začali. ČT má to vysíláni v EPG po 4 hodinových blocích :) @marek-81 Jinak teď jsem zkusil 4 ČT Archívy zpětně a mě to přehraje 😞 Edited August 1, 20214 yr by Sparrow Super+ Red Basic Lite Základní Vodafone Station WiFi 5, CA modul Praha 10 - Vršovice
August 1, 20214 yr Author @Adolf.Shitlerano, budu muset používat služby jednotlivých TV (iVysílání, Iprima...), ale pak se tedy sám sebe ptám, proč si platím tv exUPC. Basic Basic+ - - Brno
August 1, 20214 yr Tak to netuším :D Možná ale proto, že zdaleka ne vše, co se lineárně vysílá, se také najde v archivech... - - - - -
August 1, 20214 yr Blbnulo to občas vždy, poslední dva roky to bylo horší a poslední 3 měsíce byl Horizon GO prakticky nepoužitelný. Ale faktury chodily vždy přesně, to zase jo. Start - Základní Compal CH7465 Opava
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.