July 12, 20214 yr Tak včera mě zmigrovali.V současné chvíli s VF řeším ten problém,že VF začal účtovat volání z pevné linky.Za UPC bylo volání v rámci sítě grátis,VF si volání naúčtuje.Ti,co mají nějaké volné minuty,tak až po provolání volných minut naběhne účtování.Takže bacha,aby jste se potom ti zvás ,co máte zřízenou pevnou linku a měli jste ji třeba jen kvůli volání v rámci rodiny a byli jste už převedeni pod VF,nedivili,kolik že platíte navíc.Ono to dělá nějakých 2,5 kč/min,po minutě je účtování po 30 sec.Mě budou ještě volat,abychom to nějakým rozumným způsobem vyřešily.Protože,kdybych teď pevnou linku zbalil a šel odevzdat na VF prodejnu,tak poběží 30 denní výpovědní lhůta.Hlavně že pořád posílaly e-maily o tom,že se pro nás,jako exUPC zákazníky nic nemění a cena zůstavá stejná.Asi jsem blbej,ale nevybavuji si,že by se ke mě donesla informace o zpoplatnění hovorů - - - - Brno-Kohoutovice
July 12, 20214 yr Měl jsem kdysi tarif za 1 Kč volání v síti UPC zdarma (volání do všech ostatních sítí za 2,75 Kč za minutu s tarifikací 60+30), pak mně to zrušili a přehodili na 30 Kč, ale dostal jsem 10 000 volných minut volání kamkoliv. Takže spokojenost, akorát nevím, kam to provolat tolik minut... - - - - -
July 12, 20214 yr Tak pořád je možnost přejít s telefonem třeba na 802.cz afaik mají v rámci sítě Nej.cz volání zdarma v základním tarifu
July 13, 20214 yr Doporučuji omrknout více VoIP operátorů. Dá se vybrat. Premium - Základní Vodafone Station KrPole
September 16, 20214 yr Volání v síti má být stále zdarma, jen chvíli to bylo omylem účtováno. Start - Základní Compal CH7465 Opava
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.