Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Wlassek

spacer.png

... nevím zda to nějak pomůže, nepoužívám to zatím, nicméně takto to tam nějak je (viz obrázek výše - animovaný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mayki07

Tohle zrovna není ono, tohle je filtr zařízení, které se můžou připojit k wifi.  Ale už jsem to našel v jednom článku na netu, že by to tenhle modem měl umět. No uvidíme, až technik přinese modem, začne legrace. 

https://www.lupa.cz/clanky/gigabitove-pripojeni-od-vodafonu-rychlosti-a-zkusenosti-s-novym-routerem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Wlassek

Není zač, kdyby cokoli, postnu další screen, nebo něco testnu, stačí napsat co.

Upraveno uživatelem Wlassek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Wlassek

Tak jsem to zkusil:

 

Pokud je brána IP na výchozí 192.168.0.1, pak je rozsah DHCP IP 192.168.0.X kde X je zřejmě jen 2 - 253 (defaultně nabízí tyto hodnoty)

Pokud změním IP brány na 192.168.Y.1, pak je rozsah DHCP IP 192.168.Y.1, kde Y je zřejmě 0 - 255

 

Snad to stačí, nezkoušel jsem přesné hodnoty, ale opět stačí napsat co mám zkusit a není problém. Měnit mohu u DHCP jen poslední hodnotu, u IP brány poslední dvě.

 

Edit: Rozsah DHCP je tedy teoreticky 192.168.0 - 255.2 - 253, IP brány pak 192.168.0 - 255.1 - 255, ale neověřeno, něco jít nemusí, jen teoretizuji dle možností co mi to nabízí.

Upraveno uživatelem Wlassek
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan
před 3 hodinami, Mayki07 napsal:

@MekliCZ A umí VF Station rezervovat IP adresy podle MAC adres zařízení? Můžu si nastavit rozsah vnitřní sítě dle sebe? Potřebuji 192.168.0.** 

Jestli máte router co umí vypnout NAT tak můžete routovat veselé tím a jen nastavíte statický router na VF station. Kdyžtak mi hoďte dm s modelem vašeho routeru a můžu vám helpnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...