Jump to content

Modem Vodafone Station

Ritchy
 Share

Recommended Posts

Mohu s radostí říct, že se mi v nastavení modemu Vodafone Station režim Bridge již zobrazil (jsou to dva dny zpět). Po nastavení proběhne očekávaný restart, proces rekonfigurace trvá s restarty cca 10 minut.

• Agree 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone Station
  • Bílina

Hezky jsem je poprosil s tím, že jsem na gigovou rychlost z půl gigové nepřešel kvůli absenci Bridge, což je fakt. A kupodivu mi odepsali, že mi to dají za cenu z tehdejší akce, tedy 550 Kč i s pronájmem Station.

• Like it 3
  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • DOCSIS 3.0
  • Teplice

On to VF s rychlostmi a cenami, s dostupností bridge a s akcí za půl napořád docela zamíchal. Když jsem měl 300 Mb téměř za cenu 500 Mb tak mi bylo líto si to na těch 500 nenechat povýšit (neuhádat, ne každému to z počátku prošlo).  1GB nebyl aktuální právě kvůli nedostupnosti bridge. Ale že jim to fakt trvalo. Honit 1 GB nám doma zatím přijde zbytečné. Resp. vyšší Upload je lákadlo, ale odoláváme. Asi nám to za těch 70,- navíc nestojí. Teď je otázka, nakolik se dá aplikovat Ritchyho zkušenost. 

• Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno

Tento problém jsem tu četl, že tu tenkrát byl asi nějak po vydání toho modemu, že uživatelé začali mít po cca 2-3 dnech up-time packet loss a museli restartovat modem, aby se to spravilo. Potom ale vyšel firmware, který to opravil, tak že by znovu stejná chyba?

Dej vědět, jestli je to ok, chystám se už taky na upgrade na 1Gbit, když už je bridge mód, ale pokud tam je zas toto, tak to bych počkal, dokud to neopraví.

Edited by TSY
  • Like it 1
  • Internet 500
  • -
  • TV Klasik
  • COMPAL CH7465LG, CA Modul, Gigaset A415
  • Praha