Jump to content
Jste tu správně, z UPC Zone je teď Techforum! Mění se jen jméno a adresa, jinak stránky fungují dál tak, jak jste zvyklí, ke sdílení zkušeností a názorů nebo jako zdroj spousty dobrých rad.

Výpadky uploadu Plzeň-Doubravka

shrap
 Share

Recommended Posts

Posledních pár dní mám divné výpadky. Napřed jsem si asi v pondělí všimnul, že mi jakoby laguje vzdálená plocha (jsem na Home office). Prostě to chvílema nereagovalo na moje vstupy. A dneska to došlo tak daleko, že jsem restartoval modem. Několikrát se pak ještě restartoval sám, nakonec naběhnul normálně, včetně funkčního uploadu. Po pár minutách je ale upload opět téměř na nule, viz 10601358049.png

Další trochu problém je, že se nemůžu vůbec dostat na rozhraní modemu (u mě 192.168.2.1), vrací mi to ERR_CONNECTION_REFUSED.

Viděl jsem tu pár podobných příspěvků, ale žádné řešení. Mám volat UPC/Vodafone?

• 300 Mb/s
  • 15 GB
  • Klasik
  • CH7465LG
  • Plzeň

Můžeš zkontrolovat kabel mezi modemem a zásuvkou UPC, jestli není třeba někde poškozený, nebo uvolněné konektory, ale jinak volej na UPC, vypadá to na nějaký problém se signálem, asi rušení.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

No, je to divný. Teď to zase jede normálně. Po kabelu. 5G wifina, která jela na Compalu, nejede ... Potřeboval bych se podívat do rozhraní toho modemu, ale netušim, proč mi tam nepustí ... Takže asi reset tlačítkem co? Blbý je, že tam mám nějaký pravidla pro firewall a nevim přesně jaký 🙂

• 300 Mb/s
  • 15 GB
  • Klasik
  • CH7465LG
  • Plzeň

• 3 weeks later...

Tak po Vánocích se to zdálo opravené, dnes opět prakticky nulovej upload, packetloss na uploadu přes 50 %, chvílema přes 70. Po půl hodině najednou vše ok, pak zase problémy, teď to jede ... Psal jsem na podporu, přej se mi ozvou. Každopádně problém vyřešenej není.

PS: Kdyby někdo z adminů moh přepsat název tohohle threadu na "Výpadky uploadu Plzeň-Doubravka", dávalo by to větší smysl. Díky

• 300 Mb/s
  • 15 GB
  • Klasik
  • CH7465LG
  • Plzeň

• tomus changed the title to Výpadky uploadu Plzeň-Doubravka