Jump to content

Prosincová promo akce na rychlejší internet

Retiree
 Share

Recommended Posts

@alnagon proběhla prosincová akce/neakce viz. příspěvky před tebou.  Vánoce jako takové nic. Jako bonus má VF velmi nepřehledné stránky,  abys musel pro přehled o tarifech a službách hledat, hledat, hledat a ještě líp si volat, aby ti mohli na oko udělat nějakou úlevu 🤔👎

• Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno

• 2 weeks later...

Informace k vánoční/prosincové akci VF -  dne 3.12.2020 mi byla poslána SMS o zvýšení rychlosti o stupeň s trváním do 3.1.2021. To zvýšení se nakonec po resetu modemu podařilo! Dnes jsem náhodně provedl měření (vlevo) a po resetu (vpravo) to opět jede navýšenou rychlostí. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Nepojmenovaný 1.jpg

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • COMPAL CH7465LG, Kaon HD PVR KCF-4003
  • Praha 9

V prosinci jsem měl rychlost zvýšenou na 300/20, (ale žádná SMS komunikace mezi mnou a UPC neproběhla) teď jsem kouknul do moje UPC, poslední reset modemu byl 28.12. kdy u nás zřejmě vypadl proud na chvíli ,od té doby to jelo už jenom standardních 150/10, teď jsem cvičně přes moje UPC udělal reset modemu a jede to stále stejně 150/10, takže vánoční akce již zřejmě definitivně skončila.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

No já jsem navýšení down snad ani neměl, občas proběhl nějaký ten náznak jako 180, 220Mbps atd (max snad 250Mbps )

Zato upload se pořád drží na 20Mbps a i to že dneska v 1:58 byl nějaký noční výpadek (restart?)

• 150 Mb/s
  • 1 GB
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10