Přejít na obsah

Plány Vodafone pro nejbližší období


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

Trendem u operátorů placených služeb je v posledních přibližně dvou letech uvádění aplikací pro chytrá zařízení. V tomto směru nezůstane stranou ani Vodafone. „Aplikaci pro Smart TV začneme do konce roku testovat. S jejím komerčním uvedením počítáme v první polovině příštího roku,“ doplnil mluvčí.

Takže aplikace pro Apple TV  je zase v nedohlednu. 🙄

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marek-81 Já se nezlobím. Ano v budoucnu se tomu zřejmě nevyhneme, ale to se bavíme o něčem, co přijde až za několik let (. Změna z DOCSIS 3.1 na 4.0 resp. 3.1 Full Duplex). I když si myslím, že některé kanály by do IP mohli převést za mě klidně hned po dokončení těch výměn (Ty s nejmenší sledování lineárního vysílání, třeba ta zde několikrát zmiňovaná ABC a podobné), ale k tomu musí mít Vodafone u zákazníků vyměněné ty boxy a aplikaci na televize.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budoucnost za mě je 5 a více let. Já si třeba umím představit, že většina kanálů by byla přes čistě přes IP protokol a v DVB-C by zůstaly jen ty nejsledovanější resp. ty u kterých to dává smysl (v současné chvíli to pro mě jsou filmové jako HBO, sportovní a některé dokumentární). Drtivá většina kanálů hudebních, vaření atd. by za mě mohla být mimo DVB-C spektrum a na kvalitě obrazu by to neubralo. A to vše jako protiváha vyššího uploadu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by bylo OK, dejme tomu, nejdřív bych zrušil to dablování SD a HD, hned by bylo víc místa a je veliká pravda že kdyby některé kanály šli jen přes IP tak by se tak moc nestalo, upřímně .....ono pro některé je i to IP škoda  😁

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...