Přejít na obsah

Blokuje O2 UPC a jeho HORIZON


Návštěvník Metan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Metan

muj dotaz je jednoduchy, muze existovat neco jako blokovani horizon tv paklize se snazim koukat pres internet od O2?

 

mam doma celkem tri pocitace, na kazdem nekolik prohlizecu, na vsech je silverlight, na dvou je Win 7, na tretim Win 8.1

 

do horizon se prihlasim, ale kdyz chci neco pustit pokazde se nacte tak 35% toho kulateho play a vyskoci hlaska že video nejde nacist a mam zmacknout play pro prehrani.

 

napadlo mne vzit mobil, udelat z nej hotspot a pak se pripojit na nej (operator tmobile) a ejhle vsechno frci krasne na vsech trech pocitacich i prohlizecich...

 

tak jsem blazen nebo mne O2 podělává. volal jsem tam a bylo mi receno že nic takoveho nedelaji že mi proste poskytuji internet a nazdar. na upc mi tvrdi že pokud to jede na internetu od tmobile ale nejede na O2 tak to vazne nemuzou vyresit, což se da pochopit.

 

čili jak jste na tom vy? jede nekomu horizon skrze internet od O2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Metan

bude to mozna zbytecny poplach, podarilo se mi to rozjet kdyz jsem donesl notas k routru a napojil se kabelem... ocividne na te wifi se tomu nechce... tedka jak to vyresit. husi krky sem do zdi nesekal, tohle jsem nechtel resit sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Metan

co si mam predstavit pod pojmem postelovat? mam ted routr jeden v kotelne v prizemi, druhy na pude, spojene jsou kabelem. kdyz chodim barakem mobil se mi pripojuje podle dosahu na pudu nebo do kotelny...

 

co bych mohl vylepsit? nastavit?

 

edit:

asi se z celeho UPC zachvili pobliju fakt že jo.. jak je možne že to funguje kazdy druhy refresh.. co to tam je za delay že to nezvladne jet plynule. proboha merim aktualne 70mega download, 11ms ping a nezvladam utahnout stream? to jako vazne?

 

tahle banda UPC ma jedine stesti že za to sam neplatim, pouzivam prihlasovaci udaje kamarada kteremu to jede plynule a ja tady takhle trpim. to je ten O2 internet tak strasne spatny nebo to nechapu. podotykam ze chodim s kabelem od jednoho pocitace k druhemu a snazim se zjistit pro co to jede nebo nejede. ovsem kdyz to 15min nepusti obraz a pak dve minuty ano a pak zase nic tak to je vazne slozity patecni vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Metan

jsem hero! dokazal jsem to, zakazal jsem na pocitacich IPV6 a svete div se, rozjelo se to.. a zadny kabel, pekne na wifi po celem dome, na trech pocitacich, bez silverlight, jen mozila a aktualne to hraje na vsech trech dohromady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Metan

nevim co je to MTU, nicmene dnes jsem vstanul a jede to, na dvou notasech, na mobilu v apce i na pracovnim desktopu.... čili to vlastne nechapu nechapu.

 

jedina zmena kterou jsem vcera udelal byla zmena kanalu wifi na spodnim routru, bylo auto a ja zvolil tusim kanal 7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...