Přejít na obsah

Nastaveni site po zmene pridelovani IPcek


Návštěvník Derek

Doporučené příspěvky

Návštěvník kecinzer
kecinzer: O plné funkčnosti leasnutí nové pevné dynamické IP adresy po 1 dnu, je to pravda. Bylo mi tak sděleno od Karnevalu.

To je tedy zajímavé, že u bráchy pořád fungovala ta jedna IP. Ale to už nevadí. Zkusil jsem postup s úpravou registru a ten funguje, takže pohoda.

Nemusím teď na notebooku pořád přenastavovat IP, ve škole máme také DHCP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No je pravda, ze na mojem notasu je IP stejna od prvniho dne zavedeni dynamickych verejnych IP...

A to byly obdobi, kdy treba 2, 3 dny vubec nejel...Takze nez se dockame te plne funkcnosti, tak si jeste docela pockame :)) (nastesti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aki: zkus to, ale nenastavuj nic jineho nez tu IP (zadne pridelovani DNS, zadna vychozi brana, jen masku (prekvapive stejnou jako na notesu)

Tak jsem to zkusil a jeden z několika pokusů byl úspěšný. Z Xp jsem viděl počítač s '98. Naopak to nešlo - ale v tomto případě je možná chyba na straně pc s XP - trochu paranoidní zabezpečení... Nicméně přestože jsem zapl službu SERVER, ve firewallu povolil NetBios pro IP 2.pc (89.102.xxx.xxx), tak pc1 (XP) nebylo vidět.

 

Pak jsem si ještě trochu hrál s nastavením a už se mi to nepodařilo obnovit, možná jsem na něco zapomněl :cry: . Až budu mít víc času tak to ještě zkusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...