Přejít na obsah

TV start k internetu zdarma


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník jobro

Není to až tak jednoduché: k internetu UPC poskytovalo v ceně (a zdarma) tzv. TV-Mini. Touto službou UPC poskytoval kanály, které jsou v daném místě dostupné v DVB-T. Nabídka kanálů se může lišit podle lokality. UPC tam přidává jako bonus něco málo navíc... Nabídka je přístupná bez dekódovací karty na televizním DVB-T tuneru.

Pro zmatení pojmů to UPC letos v ceníku přejmenoval na Start.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale HD tam nikdo nechce. Celou dobu tu řešíme, že tam chybí SD.

 

Ty woe, ty jsi jak hotentot, když UPC tuto stanici ve své "maximální" nabídce nemá tak je asi normální že ji ani nemůže mít ve své "minimální" nabídce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím na co koukáš ty, ale já mám program Prima MAX HD už od nabídky Klasik (která je "nejnižší TV nabídka).

Programová nabídka DIGI Start je šířena v DVB-T a obsahuje všechny programy v SD rozlišení. Většina těchto programů je i v DVBC jako FTA, ale to do budoucna nemusí platit.

 

odesláno z MT

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Vám fakt přijde normální, že někdo něco nabízí (nechá si za to platit), ale fakticky to neposkytuje?

Pokud to zabírá místo, tak to zruším a hlavně to nenabízím.

 

Já vím, že si tady melu pořád to svoje, ale mně to připadá zvláštní.

Co takhle místo zdejších příspěvků napsat oficiální reklamaci na UPC, že nabízí něco co nemají? Tady je to zjevně všem u (_._) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For YABAKA

Tak počkáj, počkáj, jak všem u (_._)??

Mně například to u (_._) není a mám z toho docela depky, že Zlaťák nemá Primu Max.

Bože, jak rád bych mu pomohl, ale jsem jen obyčejný slouha v područí té strašlivé korporace, která se zove UPC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Dobrý, tak tebe to zajímá a možná i někoho dalšího. Tak skočte vy nespokojení na web UPC, je tam kontaktní formulář a šup reklamaci nebo klasicky doporučeným dopisem, co jinýho nadělat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

To jsem se chtěl zeptat... Funguje TV START v zásuvce i po odchodu od UPC? U Digi-mini to prý šlo, protože UPC neumí analog vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...