Přejít na obsah

Samsung + CA Modul.


Pavel m

Doporučené příspěvky

poradí někdo ?Jediné odpověď od UPC jsem dostal tuhle.V každém případě jsem Vám na kartu zaslala dekódovací soubor, pro obnovení nabídky na kartě. Je nutné nechat televizi běžet na nějakém funkčním kanále alespoň dvě hodiny. Samsung taky neví kde je problém ten chce pro změnu poslat televizi do servisu. Televize Samsung 48J5272 +CA Modul .Po poslední aktualizaci 1471.2.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná v tvém případě blbost, ale...

 

Zkus dát do TV modul BEZ karty, zapnout TV, počkat, až si modul najde a pak za chodu vložit do modulu kartu.

Není to z mé hlavy, tohle mi před časem poradil technik UPC, když se mi karta nechtěla načíst. A u mě to pomohlo.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xsc

Píše to, že CA PIN je nedostupný. Když si na Samsungu dám vylistovat vlastnosti CA modulu, tak jednou z položek je zadat CA PIN. Normálně je prázdný, nenastavil ho kdysi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu položka zadat CA PIN ,jsem zkoušel ale nedá se do ní pořád dostat vyskakuje tahle blbost.

 

Ještě doplní CA Modul jsem ještě vyzkoušel v Panasonic ,ten samý problém.

 

Ještě co si pamatuji ,kdysi jsem měl Skylink ,tam zákaznické zóně šel udělat reset PINU. Jde to udělat taky u UPC???

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal technik ,ještě provedl reset PINU. Taky se divil ,proč nefungují pouze programy kde se musí zadávat PIN. Ostatní kódované programy fungují .Bohužel to nepomohlo .

 

CA Modul nemají ke koupi ,pouze repase .Nebo má něco UPC pod pultem ?

 

Další možnost cihla nebo HD Mediabox???

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

CAM mám vícero, jeden velmi starý TechniCrypt CXV, jeden starší SMiT, co ještě neuměl česky a jeden novější SMiT, co už česky umí. Ani v jednom případě jsem nikdy nepoužil ani nenastavoval PIN, ani nevím, s čím souvisí.

Asi blbý nápad, ale mám pocit, že ten Tvůj Sam UE48J5272 je nový, čili CAM běžel v něčem jiném? (V čem?) Ta redukce/slot PCMCIA do TV vypadá u Samsungů poněkud fórově. Jsi si jistý, že jsi do slotu PCMCIA vložil kartu správně? Jsi si jistý, že jsi onu redukci/slot dostatečně zacvaknul do konektoru TV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retiree

ten modul fungoval nejdříve v TV Panasonic. Pak další 1,5 roku v Samsung .Ted začal ten CA Modul zlobit po aktualizaci televize Samsung. Na programech co vyžadují asi rodičovskou kontrolu píše tuhle blbost. Ještě jsem to vyzkoušel na Panasonic TV tam ,už nejde taky ten CA Modul zlobí. Je zajímavé ,že programy ,které nevyžadují tuhle pitomost tak funguje CA Modul dobře všechno odkóduje.

 

zřejmě při té aktualizaci TV Samsung ,asi nějak tak část aktualizace něco přeházela v CA Modulu.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...