Přejít na obsah

Samsung + CA Modul.


Pavel m

Doporučené příspěvky

[attachment=0]WIN_20161206_09_24_57_Pro.jpg[/attachment]

 

poradí někdo ?Jediné odpověď od UPC jsem dostal tuhle.V každém případě jsem Vám na kartu zaslala dekódovací soubor, pro obnovení nabídky na kartě. Je nutné nechat televizi běžet na nějakém funkčním kanále alespoň dvě hodiny. Samsung taky neví kde je problém ten chce pro změnu poslat televizi do servisu. Televize Samsung 48J5272 +CA Modul .Po poslední aktualizaci 1471.2.

 

Není ta TV náhodou 48J6272? Mám taky a jedu na fw. 1471 ... takže říkáš, radši nedělat update. :salut:

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Firmware T-HKMDEUC_1470.3 je poslední na českém wbu Samsungu a je určen pro celou řadu dalších modelů (písmena jsou dost důležitá), seznam jsem někde na webu našel a opět zytratil (nejspíš z domény .ru). Netuším, jestli je rozdíl v určení typu FW pro USB nebo Online, nebo zda jsou na českém webu takoví lemplové, ale aktuální FW pro USB je tam publikován značně opožděně. Aktuální FW pro tyto typy je T-HKMDEUC_1471.2 (asi z 22.11.2016), distribuovaný zatím jen po síti. Zabránit aktualizaci lze do jisté míry v nastavení tv, nebo odpojením ze sítě. Nicméně, přežil jsem už téměř deset aktualizací (od léta už tři pro UE48JU6472), žádnou změnu jsem nikdy nezaznamenal. Troufám si tvrdit, že s CA modulem nemá žádnou souvislost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zkušenost s PINy na TV a CAM nemám žádné, problémy taky ne. Netuším, zda jsi někdy měnil PIN na CAM (ani nevím, jestli to vůbec jde), ani netuším, jak a zda vůbec jsou PINy v tv provázány s PINem CAM. "Tovární nastavení" je několik odlišných stavů resetu nastavení smart tv, do továrního nastavení lze tv uvést několika způsoby, pouze jeden je přístupný z menu a není to úplný reset....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

"Doporučujeme provést reset slotu u Vašeho televizoru Samsung UE32D5520, pro modul a kartu na kódování kanálů následujícím postupem.

Vypněte televizor a odpojte anténí/satelitní kabel, vyjměte modul CA s kartou CI+. Zapněte televizor a na dálkovém ovládání stiskněte kombinaci tlačítek MUTE, 2, 4, 7, EXIT. Tímto je proveden RESET slotu pro modul a kartu. Následně stiskněte tlačítko INFO, pro návrat do nabídky televizoru a připojte anténí kabel. Dále vložte modul s kartou do slotu CI+ na televizoru"

Pavle m, tenhle text jsem našel ve svém PC, soubor je z února 2013, jeho původ neznám, na nějaký problém s tv si nevzpomínám. Za úvahu to stojí, i když sekvence tlačítek bude asi jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retiree

děkuji za návod .Tenhle návod ,jako takový jde použít i sekvence tlačítek je shodná. Ale bohužel ničemu to nepomohlo. Závada je zajímavá protože ,CA Modul nevykazuje žádné potíže s kódováním pouze si s poměl ,že na pár programech bude psát tuhle blbost.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung 48J5272 má DVB -T,DVB -T2 ,DVB -S,DVB-S2,DVB -C .

 

1 ) Ona je otázka co vlastně Samsung aktualizoval T-HKMDEUC_1471.2.

 

2)nejede v tom UPC nezměnila nějak kódování

 

3)CA Modul má poslední aktualizaci z roku 2012 ,není problém v tom. Třeba si nerozumí s novější verzí Tizen OS.

 

 

PS :UPC ani neví ,že pár dní jim na některých programech nefunguje kódovaní. Nebudu psát ,kterých.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem zjistil nejde v rodičovské kontrole přepnout z nastavení G. Jestli ještě nebude problém ,že karta nebyla dodána s CA Modulem ,ale dodatečně .Karta je z roku 2009 a CA modul je z roku 2013.

 

UPC neví, kde je problém .Samsung servis ten se nevyslovil vůbec.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

T-HKMDEUC_1480.4 (pro USB, 19.12.2016). Nemůžu se zbavit pocitu, že Samsung sám neví co a kde publikuje a zavádí do fw mírný (rozuměj velký) zmatek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...