Přejít na obsah

přijímač Handan + Conax = šlápnutí vedle.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

kontrolni otazka - kdyz si koupis satelit, upc direct nebo dvb-t STB, na kolika televizich ti to pobezi?

 

proste dokud se nebudou vyrabet masove digitalni televize, nejlepe se vsema trema standardama, tak se holt musite smirit s tim, ze plati rovnice 1 krabicka = 1 televize....maximalne pomuzou jiz zminovane dva tunery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolni otazka - kdyz si koupis satelit, upc direct nebo dvb-t STB, na kolika televizich ti to pobezi?

 

proste dokud se nebudou vyrabet masove digitalni televize, nejlepe se vsema trema standardama, tak se holt musite smirit s tim, ze plati rovnice 1 krabicka = 1 televize....maximalne pomuzou jiz zminovane dva tunery...

Tak takový televize se nejspíš nebudou vyrábět nikdy a koneckonců je to i zbytečnost, protože v případě změny (např. uvažovaný přechod z MPEG-2 na MPEG-4) by uživatel musel vyhodit celou TV, zatímco takhle vyhodí jenom STB za pár šupů. Kromě toho výstup ze STB se dá napojit do VCR, DVD rekordéru, Hi-Fi zařízení apod., což je v případě TV poněkud nepraktická věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
kontrolni otazka - kdyz si koupis satelit, upc direct nebo dvb-t STB, na kolika televizich ti to pobezi?

 

Mně UPC Direct nezajímá a nevím, proč by Karneval nemohl kvůli UPC nabídnout něco lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem poukazoval na to, ze problem je technologickeho razu......a neznamena to, ze karneval ti cenzuruje doma pocet televizi

 

na reci typu : "chci mit digital na vsech trech televizi, co mam doma"...existuje jedina odpoved, neporizuj si digital...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Já přece netvrdím, že Karneval schválně omezuje počet přijímačů. Prostě jsem jenom upozorňoval na chybu současného řešení.

 

Digitál si zatím nepořizuju. Chci, abych měl díky digitálu větší komfort, zatím je tomu naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem se snazil naznacit, spise nez o chybu se jedna o technologicky nedostatek...ktery odstrani rozsireni digitalnich televizi....otazka 5-7 let...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle text Karneval rozesila divakum DVB-C :roll:

____________________________________________

 

Vážené dámy a pánové,

 

dovolím si Vás informovat, že provozovatel satelitní platformy Czech Link

přenášející televizní programy ČT1, ČT2, ČT4 Sport, Prima, CS Film, Galaxie

Sport (a také rozhlasové programy) oznámil, že 7.3. od 2:00 do cca 7:00 hod.

budou probíhat zásadní úpravy a výměna kompresní technologie satelitního

vysílání. V praxi to bude znamenat výpadky vysílání výše uvedených programů,

a to jak v distribuci digitální kabelové televize, tak u programů v nabídce

MINI a KOMPLET.

Tímto se předem omlouváme za nepříjemnosti spojené s dočasným přerušováním

vysílání těchto programů.

 

Děkujeme za pochopení.

 

S úctou,

 

Petr Kacafírek

CATV Product Manager

 

Karneval Media

U Svobodárny 1500/5

190-00 Praha 9

 

Modrá linka: 844 111 116

Fax: 284 085 000

 

Formulář pro dotazy klientů a další informace na:

http://www.karneval.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BOM: Tím se zřejmě vysvětluje i dnešní ranní (je 8 hodin) nekvalitní zvukový doprovod (tremolo) na ČT1 analog. Na analog ČT 24 je zvuk OK, na digi ČT 1 rovněž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Já přece netvrdím, že Karneval schválně omezuje počet přijímačů. Prostě jsem jenom upozorňoval na chybu současného řešení.

 

Digitál si zatím nepořizuju. Chci, abych měl díky digitálu větší komfort, zatím je tomu naopak.

 

Take Ti nerozumim. Proc by jsi nemel mit vice komfortu ?

Mam DVB-C od Karnevalu, a rozhodne to povazuji za zvyseni komfortu, uz jen kvalitou obrazu a zvuku, nativnim 16:9 obrazem (tam kde je vysilan), EPGčkem atd.

Pro ostatni TV v mem domacnosti bezi nadale analogovy paket v puvodnim rozsahu, takze vsechny ostatni TV bezi i nadale. Jen vypadlo analog. HBO, pry to nejde dohromady s HBO na DVB-C.

Pokud budu chtit na nejak dalsi TV v domacnosti take DVB-C, pry me pronajmou dalsi STB. Nevidim problem, ze stavajiciho DVB-C STboxu mam reseno i nahravani na pripojeny HDD rekorder.

 

To Pitomec:

Loewe vyrabi sve TV s moznosti do nich dosadit volitelne moduly pro ruzne typy tuneru (DVB-S, DVB-T, mozna i DVB-C). To jen tak mimochodem :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...