Přejít na obsah

Nová rychlost inetu a změna cen.


Návštěvník Rapacouch

Doporučené příspěvky

Taky mi to došlo. V e-mailu ještě píšou:

 

Neradi bychom se s Vámi rozloučili, máte však ze zákona právo ke dni 1. 2. 2017 (nabytí účinnosti změny) naše služby bez sankce ukončit. Pokud se takto rozhodnete, písemně nás prosím informujte co nejdříve (nejpozději však do data změny služby), abychom byli schopni Vaši žádost včas technicky zpracovat.

 

Chápu to tedy tak, jsem dostal ultimátum? Buď budu platit víc nebo vypovědět službu? Nemůžu si nechat stávající rychlost (10Mbit) za stávající cenu?

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Máš to zdůvodněný v emailu zjednodušují služby takže 10+ prostě nebude. Buď přistoupíš na 30+ nebo můžeš bez sankce odejít.

Vzhledem k tomu že je to rozdíl jenom 23 kaček tak bych to vůbec neřešil. To je jedno pivo v hospodě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Mně napsali zvýšení o 25 Kč. Koukám, že každému to zvyšují, jak se jim hodí, což je divné.

 

Jinak doufám, že to nějak půjde si ponechat 10Mb/s. Takto už hrozili několikrát a vždy zatím to šlo uhádat, že tu rychlost ponechali a nebo zvýšili, ale cenu nechali stejnou.

 

Edit:

Bucky Kid: Jedno pivo v hospodě, ale když si to vynásobíš třeba 5 lety, tak už to je zajímavá částka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

IMHO je to logický že postupně ruší starý tarify, pořád se přidávají nový rychlosti a kdyby nechávali všem zákazníkům původní rychlosti z doby když přešli k UPC byl by v tom takovej guláš že by se v tom nikdo nevyznal. Když je to salámovou metodou tak to jde (začínal jsem na 300)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Bucky Kid :

300 Kč platíš teď za 10Mb?

 

xtonda: toto vypadá, že je jen pro ty, co mají 10Mb. A tedy vyvěšovat na web to zřejmě nebudou.

 

Jinak už delší dobu jsem něco takového tušil, protože v ceníku 10Mb vůbec už delší dobu nebylo uvedena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...