Přejít na obsah

Nová rychlost inetu a změna cen.


Návštěvník Rapacouch

Doporučené příspěvky

Návštěvník computerboy

Patri.k:

Právě je ale divné, že tu službu 10+ už ani nedali do toho nového ceníku. Proto z toho usuzuji, že se chystají tyto klienty převést na jiný tarif(logicky asi nejnižší 30Mbit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Mam 10+ a vcera me volal borec z UPC s takovejma tema kecama, jestli jsem spokojenej se sluzbama a nepotrebuji neco z jejich skvele nabidky. Tak jsme si vysvetlili , ze opravdu vyssi rychlost nepotrebuji a tim jsme skoncili... Zadne velke premlouvani nebo vyhrozovani ze tarif 10+ zrusi atd. Takze jestli se chystaji prevadet na jiny tarif ,tak odhaduji ze ne v nejblizsi dobe....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Tak koukam, ze se stale zkracuji intervaly, ve kterych si ten manazment v UPC, ktery zjevne nema nic lepsiho na praci, hraje s cenami a meni je. Tentokrat je to uz asi po pul roce. Takze jeste ani nestacil dobehnout muj rozklad u CTU proti posledni jednostranne zmene cen z letosniho ledna a uz je tady dalsi zmena. No aspon se snad tentokrat zmena ceniku tyka jenopm novych zakazniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Tojo, ale zas na druhou stranu dřív společně se zdražením docházelo i ke zvyšování rychlosti, takže mnohdy stačilo jen stáhnout si rychlost internetu z nejdražšího tarifu na nějaký levnější, třeba na 100Mb/s případně 200Mb/s a mohl člověk i ušetřit a mít v podstatě stejně rychlý internet jako předtím za lepší cenu. Takže se o zdražování jako takovém se nedalo mluvit. Třeba cena za ten 400Mb/s mi příjde přestřelená, už předtím mi přišla předstřelená a teď tu cenu v balíčku s nejrychlejším internetem ještě zvedli o další stovku, očividně je to tarif pro perfekcionalisty co neví co s penězi. Ale zas když si to člověk nakombinuje s internetem 100 nebo 200 a jejich kabelovkou tak ta cena není nějak špatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Není náhodou v rozporu se zákonem, když ve svém ceníku neuvádí cenu za službu Internet 10+ , kterou stále využívá spoustu zákazníků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v cenících z roku 2014 byl oddíl "TARIFY ÚČTOVANÉ STÁVAJÍCÍM ZÁKAZNÍKŮM". V únoru zvyšovali některým zákazníkům internet 5 na 10 za tuším 27,- měsíčně navíc (nevím podle jakého klíče) a následující rok pak tarif 5M i 5+5 v tichosti vysublimoval. A něco podobného se dá (předokládám) očekávat u "desítky" v nedaleké budoucnosti.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Není náhodou v rozporu se zákonem, když ve svém ceníku neuvádí cenu za službu Internet 10+ , kterou stále využívá spoustu zákazníků?

Proč by melo? Ono dokonce není povinnost vůbec nějaký ceník uvádět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

warman: Jak mám potom vědět, kolik platit za tu jejich službu? Ve smlouvě, kterou jsem s nimi podepisoval je hodně rozdílná částka díky několikanásobnému zvyšování v průběhu let.

 

Jinak souhlasím s hpfunny, že zřejmě nás čeká v dohledné době zvýšení na 30Mbit. Otázka je jakou cenu si za to řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již delší dobu mám Compal, 300M, Komplet. Včera jsem zavolal na KC, jak je to se 400M. Bez problémů mi nahráli nový firmware do Compalu a navýšili internet na 400M. Vše zdarma a za stejnou měsíční cenu.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Bucky Kid

V rámci zjednodušení služeb dochází od 1.12. k další konsolidaci tarifů. Všichni uživatelé 10+ budou mít nově 30+ (30/3).

Cena se navyšuje až od 1. ůnora, o 23 kaček :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...