Přejít na obsah

Nová rychlost inetu a změna cen.


Návštěvník Rapacouch

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

To je běžná praxe nejenom u UPC. Třeba některý internetový obchody fungují úplně stejně, podle IP (ze který tam člověk přijde) mu naskočí aktuální ceník daný lokality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger
To je běžná praxe nejenom u UPC. Třeba některý internetový obchody fungují úplně stejně, podle IP (ze který tam člověk přijde) mu naskočí aktuální ceník daný lokality.

 

Uvedte prosim konkretni priklad eshopu, ktery toto praktikuje. Aspon budu vedet, kde nemam nakupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger
Ceny internetu a kombinací služeb se liší podle lokality :scratch:

 

Jste mne s tim prispevkem predbehl. Tech 199 kc za nejnizsi internet 30 Mb/s mi ukazal krome Vyskova treba taky Havirov, a kdovi, kde jeste to bude. A pritom by ta cena mela byt vcetne pronajmu modemu. Taky nevim, jedtli se to jeste lisi v ramci jednotluvych mest anebo je aspo pro jedno mesto jednotna cena.

No je videt, ze si s cenami kouzli, jak chteji.

 

Je otazka, jestli ty nizke ceny ve vybranych lokalitach skutecne chvili udrzej nebo chtej jenom podle jejich vyhodnoceni cenove citlive obyvatelstvo nalakat a celkem rychle jim to salamovou metodou budou zase zvysovat. Spis bych se priklanel k druhe variante. No kazdopadne je to pekna blbost, protoze vubec neplati, ze kazdy Prazak se ma 2x lip nez Havirovak. Ona je vubec cenova politika Upc jedna velka katastrofa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
To je běžná praxe nejenom u UPC. Třeba některý internetový obchody fungují úplně stejně, podle IP (ze který tam člověk přijde) mu naskočí aktuální ceník daný lokality.

 

Uvedte prosim konkretni priklad eshopu, ktery toto praktikuje. Aspon budu vedet, kde nemam nakupovat.

Tu otázku jsem čekal, ale jistě na ni najdeš velmi rychle odpověď sám :D Napovím jenom to, že se tento obchod primárně věnuje výpočetní technice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro

thaischumi:

Nevím, odkud máš obrázek s "dvojími" cenami. Mě také koncem loňského roku překvapila cena 199Kč za Internet 30+ (včetně zapůjčení modemu). Psal jsem dotaz na zákaznickou linku. Následující den tam cena 199Kč (!) už nebyla. Opravili to na 299Kč a bez pronájmu modemu. Podle všeho se jednalo o omyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Jobro:Rikam, oni si s cenama hlavu nijak nelamou. Jednou do inzerce prsknou 299, jednou 199, podle toho, jak se nekdo vyspi. A i kdyz si nekdo bude trvat na tech inzerovanych 199 kc, tak mu to stejne v nasem kocourkove tou svoji salamovou metodou postupne behem nedlouhe doby dorovnaji na tu vyssi castku, takze na tom nakonec bude stejne jako tdn s tou vyssi cenou. Bohuzel to prochazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Roger to iste spravilo slovenske UPC v novych bytovkach v Bratislavskej vrakuni, dali cely triple play balicek za 10eur, teraz ako zvysovali ceny na vyssiu kampan tym ludom zvysili ceny o stovky percent. Videorozhovor je na stranke https://www.cas.sk/clanok/519284/desiat ... -100-viac/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Nejsou náhodou dvojí ceny podnětem pro ČOI a další orgány? Doba, kdy byly v restauracích dvojí ceny pro Čechy a cizince jsem myslel, že už je dávno pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...