Přejít na obsah

Nelze se připojit k wifi


Návštěvník FrosT.

Doporučené příspěvky

Návštěvník FrosT.

Zdravím, mám problém. Máme doma wifi, která šlape v pohodě, je rychlá, nevypadává, ALE... já s mým Samsungem Galaxy S2 se na ní nepřipojím. Když se chci klasicky připojit na wifi, zadám heslo (několikrát kontrolováno), a dále mi to napíše jen "Uloženo" a nic víc se neděje. Ovšem muj notebook Acer se bez problému připojí. Tátovo mobil Lenovo i tablet také od Lenovo se připojí bez problému. Ale když ještě táta měl mobil Samsung Galaxy Note 2, tak se také nemohl připojit. I strejdův Huawei se připojí bez problému. Takže routerem to asi nebude, ale už fakt nevím co dělat. Kdo by věděl co dělat, určitě napište, děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

A ako sa sprava telefon pri ostatnych wifi sietach?

Mozes skusit vo wifi nastaveni tvojho pripojenia nastavit dhcp na staticku ip adresu. A aby si to nemusel stale nastavovat mozes skusit vyuzit aplikaciu Wifi Static.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FrosT.

Právě jsme se nově přestěhovali a blbne to jen tady, ve starém bytě to šlo normálně, i na baráku u tety funguje v pohodě, jen tady to nejde. Zatím jsem si na notebook stáhl Connectify Hotspot, takže to řeším takhle, ale je to otravný zapínat ráno notebook jen abych se mrknul na mobil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

V první řadě bys měl napsat co za WiFi to je. Router? AP? A hlavně jak je dělaný DHCP, aby nebyl problém v tom, že ten telefon už nedostane IP adresu a proto je out.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi... já se v tomhle moc neorientuju... ale je to router Belkin G Wirelles Router. Prostě všechno v domácnosti se připojí, notebook, xbox, tablet, tátovo mobil, jen muj mobil od Samsungu, a bejvalej tátovo mobil taktéž od samsungu se nepřipojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...