Přejít na obsah

Digi mini


Návštěvník Roger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tak koukám, ten K27 (522 MHz DVB-T) v sobotu byl jen nějaký úlet službukonajícího a nudícího se technika. Dnes je u nás K27 opět mrtvý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Prosim Vas, funguje Vam momentalne jakoz i dlouhodobe pres settopbox kabelove Ard, Zdf a 3sat? Napiste v tom pripade prosim i jestli u UPC mate zaplaceny nejaky TV tarif nebo jenom internetovy, popr. telefonni tarif (obzvlaste tento pripad bez placeneho TV tarifu mne zajima).

Mne se tam totiz tyto 3 nemecke kanaly po pripojeni UPC settopboxu (CV-5000 CINX iL CONAX) na chvili objevily. Ten settopbox jsem vcera pripojil poprve v zivote, nemam s nim zadne zkusenosti. Pak ale tyto tri kanaly vzdy prekryl dialog ptajici se, zda chci stahnout aktualiz. software pro tento settopbox a aniz bych odpovedel, tak to stahovani aktualizace se vzdy samo spustilo, ale vzdy bylo neuspesne. Bohuzel se mi nikdy nepodarilo v tom dialogovem okne zvolit moznost, ze nechci aktualizaci stahovat, a tak zabranit preruseni tech nemeckych kanalu, zrejme z toho duvodu, ze jsem ten settopbox dostal bez dalkoveho ovladani a na te samotne krabicce je krome vypinace jenom sipka nahoru a dolu, ale zadne tlacitko s funkci Enter.

 

Podotykam, ze se mi tam tyto kanaly objevovaly jenom tuto nedeli, jindy jsem to zatim nemel sanci zkusit.

Musim jeste dodat, ze si u Upc platim pouze internet a telefon, TV od nich objednanou nemam. Moje lokalita je kdyztak Praha 4.

 

O tyto 3 kanaly bych ale mel dost velky zajem,proto se ptam, zda funguji Vam ostatnim, a obzvlaste v tom pripade, pokud taky mate objednany jenom internet a telefon.

A myslite si, ze pujde trvale odmitnout tu nabidku na aktualizaci softwaru, pokud si nekde sezenu dalkove ovladani k tomu Conaxu? Protoze ta aktualizace se asi stejne neprovede a na mne to pusobi dojmem, ze by ty kanaly bezely i bez jakekoli aktuslizace, kdyby tam pokazde neopruzovalo to dialogove okno. Ja teda vubec nevim, jak prislusne dalkove ovladani vypada, ale predpokladam, ze tam musi byt nejake tlacitko Enter nebo OK.

A bez dalkoveho ovladani by ta aktualizace asi odmitnout nesla,co?

 

Mate prosim k funkcnosti techto tri kanalu nejake poznatky nebo zkusenosti? Diky za rady.

 

PS: A pokud vam takto to Zdf funguje, zeptam se jeste, vsimli jste si, co s tim dela UPC v dobe vysilani te stredecni Ligy mistru, kterou O2 soudne zakazalo vsem ostatnim poskytovatelum na uzemi CR vysilat? Stale jeste zacernuje obrazovku nebo to nahrazuje na ty dve hodiny jinym programem nebo to uz nechalo byt.

Protoze v analogu mam treba zkusenost, ze kvuli teto veci UPC trvale nahradilo Zdf (vysilajici obcas Ligu mistru) programem Arte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

cvancara: No a nemohl byste prosim zkusit tu nabidku aktualizace odmitnout, co to udela? Predpokladam teda, ze vy jste vybaven i prislusnym dalkovym ovladanim.

Bezi vam teda potom na tomhle settopboxu to Ard, Zdf a 3sat? I kdyz koukam, ze vy si platite asi TV Komfort, takze to pro mne, ktery mam jen internet a telefon, nemusi byt uplne vypovidajici, ale aspon abych vedel, jestli to technicky jde? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalkac mam, odmitnout jde. Ale jsem z Ostravy, tak misto tech nemeckych mame polaky.

Jenomze po vypnuti a znovuzapnuti je tam ta aktualizace zase zpatky. Tzn. pokud bych naplanoval spusteni toho STB a chtel z nej nahravat treba neco na pripojeny DVD/HDD rekorder, tak tam je porad ta nabidka chcete aktualizovat v obraze. Coz je zacarovany kruh.

Odmitnuti aktualizaci uplne jsem v nastaveni nenasel.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Diky za reakci.

No jasne pri naprogramovanem nahravani na HDD by ta aktualizace to tam stale znemoznovala.

 

Nicmene co se tyce tech nemeckych kanalu, tak si holt budu muset pockat na reakci nekoho spis z oblasti Prahy nebo Cech, kde by spis mohly bezet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...