Přejít na obsah

Digi mini


Návštěvník Roger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roger

Tak koukám do aktuálního ceníku UPC a vidím, že televize Digi mini je součástí všech internetových tarifů, mají ji přímo v názvu.

Já mám od UPC aktuálně internet a telefon. Jaké DVB-T programy ze zásuvky UPC chytám, jsem vyzkoušel, předpokládám, že to bude ono Digi mini.

 

Ale myslíte, že kdybych teoret. si zrušil internet a nechal jen telefon, že bych o některé programy v tom DVB-T přišel? Ceníkově totiž není to Digi mini součástí telefonních tarifů, jenom internetových. Ale zajímalo by mne, jak by to bylo v reálu. Tyto věci mi samozřejmě na infolince nesdělí.

Věřím tomu, že při příp. zrušení internetu by se nabídka analogových TV programů běžících ze zásuvky nezměnila, ale jak by to bylo s těmi v DVB-T? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger

Díky. Takže byste viděli rozdíl jen v tom, že to bude bez garance, tedy bez nároku na ty programy, ale nějaký rozdíl nejen v počtu programů, ale ani v kvalitě jejich příjmu by neměl nastat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Retiree

Potvrzuji, stav pro Čechy dnes ráno: Ocko Expres, Retro Music TV, Sport , Noe TV a rezerva2.

Ale zatím to jede všelijak, jen ne dobře (DVB Viewer na PC), takže zatím nepřelaďujte DVB-T...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zato niektore programy ako keby vypadli aleboboli zrusene, nejake nemecke, potom Discovery, Eurosport, JOJ, Markiza, Jednotka atd... Ma s tim tiez niekto problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...