Přejít na obsah

Horizon Go na Minix Neo U1


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník shrap

Zdravim,

poridil jsem Minix Neo U1, nainstaloval jsem na nej Horizon Go a pri pokusu o prehrati jakyhokoliv videa to napise "Video nyni nelze prehrat (4101)". Na mobilech na stejny siti (byt na wifi, ten Minix je pripojenej kabelem. Ale zkousel jsem ho vlastne i pres wifi) to funguje normalne. Setkal se nekdo s podobnym problemem? Znamena to, ze moje zarizeni neni na seznamu podporovanych? Na koho se mam idealne obratit? Diky za jakykoliv info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

To ma ale Android 4.4.x jestli se nepletu, ne? Ja mam 5.1.1. Uz mi odpovedeli na FB, ze to neni podporovany zarizeni ... (spis neni podporovana verze Androidu bych rek). Takze muzu asi jenom doufat, ze to v budoucnu napravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC ani žádný výrobce Vám nedokáže zaručit kompatibilitu se všemi zařízeními, ale souhlasím s Vámi. Počet podporovaných zařízení by to chtělo rozšířit :)

Lépe řečeno chtělo by to uvést verzi Androidu na které by to mohlo běhat. Na tomto odkazu se dozvíte leda tak verzi iOS (http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/tele ... -zarizeni/)

 

*nechápavě* je nutné přejít na další odkaz: http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/tele ... ni-system/

Kde zjistíte "Na mobilních zařízeních podporují aplikaci Horizon Go všechny verze operačního systému Android od 4.0.3 až po 4.3 a operační system iOS od verze 6.0 výše. Aplikace standardně funguje také na operačním systému Android 4.4 a vyšší."

 

I tak by bylo vhodné někde uveřejnit seznam chybových kódů, co který znamená :)

 

EDIT:// Z recenzí applikace na Google Store je psáno: "Not working anymore since android version 5.1.1"

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mam stejny problem s boxem Beelink M18 - android 5.1.1.

Pritom stejny OS mam na Samsung Note 10.1 a tam prehravani funguje.

Dalsi zarizeni Nexus5 s adroid 6.0 take bez problemu.

 

Problem nebude v kompatibilite verzi OS android, ale spis v kompatibilite app vs. zarizeni.

 

Dost me to stve protoze jsem si poridil TV box kvuli Horizonu a ted je mi k nicemu :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Včera jsem se dotazoval na oddělení technické podpory UPC, zdali je již možné použít MINIX NEO U1 pro Horizon GO. Odpovídal mi pohodový a vstřícný chlapík, snažil se nalézt odpověď, ale odpovědí bylo, že tento přístroj není na seznamu ani podporovaných, ani nepodporovaných zařízení.

 

Podobně s odpovědí na tom byli u UMAXu coby výrobce zařízení. Nevědí. Vyzkoušet. Podle jejich slov bude nyní v červenci úspěšný předchůdce Minix NEO X8-H Plus končit.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi si stáhnout verzi horizon go 2.3.3 ? Někde na fóru jsem četl, že to je poslední verze fungující i rootnutým zařízením s výstupem HDMI ( což mají dnes asi všechny boxy ).Samozřejmě před stažením a spuštěním musíš zakázat v nastavení boxu automatické aktualizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...