Přejít na obsah

Podivně vysoká rychlost


Návštěvník tomt3

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomt3

Ahoj,

rád bych se vás zeptal, jestli je reálná rychlost, kterou přikládám jako obrázek.

Přijde mi to vcelku dost, když vidím, kolik nabízí konkurence. :jocolor:

Lokalita Praha.

Speed.PNG.ccbaaef9190ff08736b64cb2a65c48de.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomt3

Na speedtestu je to okolo nějakých 180Mbit, ale pochopitelně v různé dny a časy je to rozdílné a některé aplikace běží přes síť trvale při běhu počítače, např. Teamviewer. Samozřejmě to rychlost ovlivní o pár Mbit, nešlo mi přímo o přesné měření, ale spíš mě udivuje, že existuje konkurence, která nabízí sotva třetinu rychlosti a dalších parametrů za stejnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

rychlost.cz a speedtest.net jsou jen orientační, neukazují přesné hodnoty. A jsou konkurence, které nabízí za stejné a větší peníze horší služby, ale jsou i naopak konkurence, které nabízí mnohem lepší parametry služby a za nižší částky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na speedtestu je to okolo nějakých 180Mbit, ale pochopitelně v různé dny a časy je to rozdílné a některé aplikace běží přes síť trvale při běhu počítače, např. Teamviewer. Samozřejmě to rychlost ovlivní o pár Mbit, nešlo mi přímo o přesné měření, ale spíš mě udivuje, že existuje konkurence, která nabízí sotva třetinu rychlosti a dalších parametrů za stejnou cenu

To by mě zajímalo, jakej tarif platíš a kolik. Já má 200/20 s věrnostní slevou za cca 580 Kč, bez slevy je za cca 800 Kč. To ti připadá jako bezkonkurenční cena ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomt3

petrmet - tarif i cenu máme podobnou, ale jen tak pro zajímavost jsem napsal na konkurenci ohledně rychlosti na mé adrese a nabízeli 40Mbit :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...