Přejít na obsah

Snížení uploadu o 60 proc u tarifu UPC FIBER 31


Návštěvník Stan Král

Doporučené příspěvky

Návštěvník Stan Král

dne 13.11 mi snížilo UPC upload ze 400-414 kByte na 180-200 KByte . Zřejmě s instalací WIFI free

Poradte jak postupovat , jak a na koho v UPC zatlačit aby to dali nazpět, či jak jinak postupovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stan Král

Měřeni při pevném šráku z routeru Technicolor do PC a to jak přes objem dat z PC FTP tak i přes P2P . Vím přesně , že to snížili rázem v pátek 13.11, v 17.30 , cca 2 min ztráta spojení ( odpovídá datumum změn nastavení v Technicoloru tak umím nakouknout ) , byl jsem u PC a zrovna uploaudoval . Takže nyní mám necelých max 4Mbyte / 200 kByte .

Jsem v důchodu ale v sítařine se vyznám spolufušoval jsem to na interní velké podnikové síti cca od roku 1995 dod roku 2009 , za těch šest let co jsem v důchodu se na ethernetu tak moc nezměnilo .

UPC zástrčku na Internet a TV (solidně stavebně zabudované ) mám u počítače od počátku Karnevalu a nechtělo se mi se mi přejít na místní optiku Bartnet.cz v domě která je při stejných rychlosti za polovinu , kvůli novému tahání šlauchů. Ale asi pokud neuspěji přejdu na WIFI od Bartnetu , bude to slabší 1,5MB/0.7MB a. Přijdu o balíčkovou slevu na TV ale celkově to vyjdepro mne levněji 100 Kč . Jde mi o uploadad aby prošlo moje streamování kamery HD 2Mpx / 30fps na 2 místa , když babička přes ni někdy vykládá pohádky vnoučatům v Ostravě i ve Zlíně - přece to nebude vykládat 2x.

Máte zkušenosti s dohadováním s Pražáky či znáte nějaký fígl jak na ně ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To je teda slušnej blábol... Jestli seš vůbec u UPC a máš nějakej jejich tarif a ten nedosahuje deklarovaný rychlosti, tak to reklamuj a tečka, není o čem diskutovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...