Přejít na obsah

Arte místo ZDF v analogu?


Návštěvník Roger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roger

Také jste někdo zaznamenal, že zřejmě ode dneška (nevím, zda natrvalo nebo zda je to jen dočasné) bylo ZDF v analogu na 5. pozici nahrazeno kanálem Arte? Děje se mi to analogové kabelové TV, která je zdarma k internetu od UPC. Pro mne tedy špatná zpráva, pokud by to mělo vytrvat.

 

Domnívám se, že to může souviset s dnešním večerním přímým přenosem zápasu Ligy mistrů na ZDF, který by jinak zřejmě museli začerňovat, tak místo tho pustili Arte.

 

Myslíte si, že tam zase vráti ZDF nebo už nechají natrvalo Arte (pokud do toho někdo vidíte "zevnitř")?

A nevšimli jste si, jestli už při posledním vysílání Ligy mistrů na ZDF ve ST 30.9. začerňovali (v tomto analogu)? Noční repríza tehdy po půlnoci bežela normálně, ale přímý přenos jsem nestihl...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Mrzic:

To jsem si jist že ne.. STA u nás v paneláku není již x let. Navíc ZDF snad už ani analog z Dresdenu nevysílá pokud vím.

Asi UPC už analog považuje za minoritní, tak se ani neobtěžuje se tím zabývat .. ne že by mi to vadilo zrovna v tomhle případě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mi celá tahle akce "blokování" přijde mimo mísu, obzvlášť když ZDF jede z Astry na satu a to do celý střední Evropy FTA (nekódovaně). Ale to by bylo na jinou diskusi.

Kdo chce zdroj si najde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...